Bilim ve Teknoloji

Meizu MX4 Ubuntu Edition Modeli Resmi Olarak Duyururldu

Meizu MX4 Ubuntu Edition Modeli Resmi Olarak Duyururldu

Meizu MX4 Ubuntu Edition

Çin menşeili akıllı telefon üreticisi Meizu tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz Mart ayı içerisinde Mobil Dünya Kongresi esnasında tanıtımı gerçekleştirilen MX4 modeline ilişkin resmi olarak onay verildiği ifade edildi.

Cihazın Ubuntu Edition işletim sistemi üzerine kurgulanarak satışa çıkartılacağı ifade edilirken cihazın satış fiyatı ve satış tarihine ilişkin henüz resmi bir açıklama gerçekleştirilmedi. Meizu MX4 modelinin Meizu Ubuntu Edition ile eşdeğer teknik özelliklere sahip olacağı değerlendirmesi yapılırken birbirinden farklı iki renk seçeneği ile kullanıcı karşısına çıkacağı değerlendirmesi gerçekleştirildi.

1152*1920 Piksel Full HD ekran ile satışa çıkartılacak olan cihazın sekiz çekirdek MediaTek MT6595 işlemci ile kullanıcısı ile buluşacağı bilgisi verildi. PowerVR G6200 MP4 grafik işlemcisi ile satışa sunulacağı değerlendirmesi yapılan cihazın 2 GB Sistem belleği ile kullanıcı beğenisine sunulacağı değerlendirmesi yapılırken satış fiyatı ve Türkiye’de satışının yapılıp yapılmayacağına dair bir bilgi henüz verilmedi.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu