Bilim ve Teknoloji

LG NeoChef fiyatı açıklandı

LG’nin yeni Smart Inverter teknolojili yeni mikrodalga fırını olan NEOCHEF satışa sunuldu.

Kullanım rahatlığı ile ön plana çıkan NeoChef, sadeleştirilen rahat kontrol edilebilen arabirimin yanında kendi kendine temiz tutma özelliği olan EasyClean teknolojisine sahiptir.

Tasarım konusunda da çıtayı yükselten LG NeoChef, ön bölümdeki birleştirilmiş ve güçlendirilmiş camı ile ayırma ve düzenleme çizgilerini ortadan kaldırarak şık bir görüntü sunuyor. LG NeoChef, Minimalist ve parlak tasarımlı ön yüzeyini, zarif bir mat dış görünüm ile birleştirerek her türlü mutfağın dekoruna uyum sağlıyor.,

LG NeoChef diğer mikrodalga fırınlara göre daha fazla ince özelliklere sahiptir.Örneğin çikolata yada peynir gibi yiyeceklerinin eritilmesi içinde kullanılabilen özelleştirilmiş ayarlar sayesinde daha birçok yiyeceğinde güzel hazırlanmasına imkan sağlamaktadır.

Bayanların en çok zorlandıktaları konular arasında mikrodalga fırınların zor temizlenmesidir.LG NeoChef üstün bir temizlik ve kullanım kolaylığı katan birçok özelliğe sahipEasyClean™ kaplamaya sahip iç kısmın temizliği oldukça kolay bir şekilde yapılabiliyor.

LG NeoChef™ modelleri için tavsiye edilen son kullanıcı fiyatları ise şu şekilde:

MH6565DIS NeoChef: 899 TL

MS2595CIS NeoChef: 799 TL

MS2535GISW NeoChef: 699 TL

LG NeoChef yorumlarınızı bekliyoruz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu