Bilim ve Teknoloji

LG G6 Türk Telekom fiyatı ile LG OLED ve LG Twinwash’da indirim

LG’nin son amiral gemisi modeli G6 almayı düşünüyorsanız sizlere güzel bir haberimiz var.Bildiğiniz üzere kredi kartına artık taksit ile telefon alımı devri kapandı.

Peşin alacaksınız yada GSM operatörleri üzerinden tarifenize ek olarak alabilirsiniz.Eğer tarifenize ek olarak almak istiyorsanız Türk Telekom’dan peşin fiyatına alacağınız 24 ay taksitli LG G6’ya hediye olarak 1000 TL indirim çeki gelecektir.Bu gelen 1000 TL hediye çekini ise LG Premium bayi’lerinde kullanmak üzere LG OLED TV ve TwinWash ürünlerinde geçerli olmak ise 1000 TL’ye çekini kullanabilirsiniz.

Kampanya’ya katılım şartı ise 16 Haziran 2017 – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerlidir.LG G6’yı aldıktan sonra http://​www.g6kazandiriyor.com üzerinden formu doldurak promosyon kodunu alabilirsiniz.

Türk Telekom LG G6 fiyatı ne kadar diye merak ediyorsanız Türk Telekom resmi internet sitesinde LG G6 fiyatı 3699 TL olarak gözükmektedir.

Teknoscrool olarak görüşümüz bu aralar LG G6 almayı düşünüyorsanız ve peşin para vermek istemiyorsanız kaçırılmaması gereken bir fırsat olarak düşünüyoruz.

1000 TL çek ile LG OLED TV’de almayı planlayabilirsiniz.LG OLED TV fiyatlarına baktığımızda da 55 inç ekranı olan en düşük modeli 5699 TL ile 20 Bin TL arasında fiyatları değişmektedir.

Hediye çekini kullanabileceğiniz diğer bir ürün ise LG TWINWash’dır.

Fotoğrafta gördüğünüz üzere alışılagelmiş bir çamaşır makinesinden ziyade uzay mekiği gibi durmaktadır.Çamaşır kapasitesi diğerlerine göre iki kat fazla alıyor ve kurutmada yapabiliyor.LG TWINWash Türkiye fiyatı ise henüz netleşmedi.Gelişmeler oldukça sizleri bilgilendireceğiz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu