Bilim ve Teknoloji

LG G6 ekran görüntüsü alma (2 farklı yöntem)

LG G6 modelinde ekran görüntüsü almak istiyorsanız sizlere güzel ve basit bir yazı yazmak istedik.

lg g6 ekran görüntüsü alma

LG G6 modeli tasarımı ile dikkatleri üzerine çektiğiniz rahatlıkla söyleyebiliriz.Neredeyse hiç çerçeve olmadığı için ekranın tadını oldukça fazlasıyla alabileceksiniz.Diğer LG modellerine göre LG G6 modelinde ekran görüntüsü alma işlemi farklılık göstermektedir.

LG G6 ekran görüntüsü nasıl alınır?

LG G6 modelinde ekran görüntüsü 2 farklı şekilde alabilirsiniz.Birinci yöntem ile en hızlı ve kolay bir şekilde ekran görüntüsünü alabilirsiniz.İkinci yöntemde de ekran görüntüsü almak istediğiniz yeri elinizle seçebilir yada seçtiğiniz bölgeleri kalem ile çizebilir yada not düşebilirsiniz.

LG G6 ekran görüntüsü alma 1.yöntem

Bu yöntem en çok tercih edilen yöntem diyebiliriz.LG G6 SS (Screeshots) almak için Power ile Ses kısma tuşuna aynı anda basılı tutmanız yeterli olacaktır.1-2 saniye basılı tuttuktan sonra kaydedilen ekran görüntüsüne bildirimler bölümünden hızlıca ulaşabilirsiniz.

İkinci Yöntem

Bildirim panelinde yer alan Capture + simgesine tıklayınız.Tıklama işleminden sonra bildirim paneli üzerinde bir menü belirecek bu menünün en solunda ki işarete tıklayarak ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Capture uygulamasını genellikle alınan ekran görüntülerine yazı çizme işlemleri yapabilirsiniz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu