Bilim ve Teknoloji

LG G5 Özellikleri Nasıl Olacak? Çıkış Tarihi Ne Zaman ?

LG Markası, Akıllı telefon piyasasından uzak kalmamak için, her dönem yeni bir telefonu piyasaya sürüyor. LG G5 Modeli de merakla beklenen bir telefon. LG Markası bu model üzerinde daha farklı bir çalışma yapmak istiyor. En son markanın piyasaya sürdüğü  V10 Modelinde,  ” Kavisli bir telefon Modeli” tasarlamak istemiş ama bunu tam anlamıyla yansıtamamıştı.

LG G5 Modelinde, ” Kavisli Bir Şekil” olması bekleniyor. eğer bu şekilde bir tasarım olursa, telefon model olarak gerçekten çok hoş olacak. Ayrıca dokunmatik  ekranı ve telefonun dış kaplaması da daha hoş duracak. LG G5 Modelinde nasıl bir özellik, yada İşletim özellikleri gibi ne tür olacak konusunda henüz bir açıklama yapmadı. Yada sızan bir bilgi yok.

LG-G5-Kavıslı-Sekıl

LG G5 Çıkış Tarihi 2016 Nisan yada Haziran arasında bir tarihte çıkması bekleniyor. Kavisli Telefon olma özelliği taşıyacak olan G5 Modelinde, tasarımla beraber, markanın yine bir birinden ilgi çeken özellikleri de telefona yüklemesi bekleniyor. Özellik ve Kamera olarak üst düzey bir performans bekleniyor. LG G5 Modelinde, ayrıca Kamera üzerinde daha çok oynanması ve özellik olarak diğer modellere oranla da çok Profösyonel bir kamera merceği olacağı konuşulanlar arasında yerini alıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu