Bilim ve Teknoloji

LG G4 ile Samsung Galaxy Note 3 arasındaki farklar neler?

LG’nin son amiral gemisi modellerinden olan LG G4 ile Samsung Galaxy Note 3 arasındaki farkların neler olduğunu merak ediyorsanız sizlere başlıca özelliklerin karşılaştırmalarını teknoscrool.com olarak yazmak istedik.Galaxy Note 3 modeli eski bir model olmasın rağmen hala popülerliği devam eden bir modeldir.

LG G4 5.5 inçlik 538 PPI değerine sahipken Galaxy Note 3 ise 5.7 inçlik 386 PPİ değerine sahiptir.İki telefonun kamera özelliklerine baktığımızda LG G4’ün 16 megapiksellik kamerası dikkat çekerken Note 3’de 13 megapikseldir.LG G4 ve Note 3 3 GB RAM’e sahiptir.LG G4 6 çekirdekli işlemcisi bulunurken Note 3 ise 8 çekirdeklidir.Batarya kapasitelerine baktığımızda ise LG G4’de 3000 mAh, Note 3’de ise 3200 mAh’lık batarya bulunmaktadır.

Sonuç olarak LG G4 modeli parasını fazlasıyla hak eden bir telefondur.Samsung Galaxy Note 3 telefonu ise eski bir model olmasına rağmen hala ilgi görüyor.Note serilerinde S Pen’in ayrı bir tadı olduğu için farklılık arıyorsanız size hitap edebilir. Akıllı telefon seçiminde ilk öncelik fiyat olduğu için karar size kalmaktadır.Ama yeni model her zaman avantajlıdır.

LG G4 ile Samsung Galaxy Note 3 arasındaki farklar

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu