Bilim ve Teknoloji

LG G3 desen kilidi kırma

LG G3 desen kilidini unuttum nasıl açabilirim diye merak ediyorsanız sizlere güzel bir yazı hazırlamak istedik.

lg-g3

Akıllı telefonlarda en çok kullanılan telefon güvenliği olarak desen kilidi tercih edilmektedir.Desen kilidini açmak rahat olduğu ve güvenilir olduğu için hemen hemen herkes desen kilidini kullanmaktadır.Bir ziyaretçimiz LG G3 modelini kullandığını ve desen kilidini unuttuğunu, nasıl kırabileceği konusunda destek istemiştir.

LG G3‘de desen kilidi kırmak için ilk önce yapmanız gereken 5 kez desen kilidini yanlış giriniz.Yanlış girdikten sonra ekranın altı kısmında ” Düzeni unuttunuz mu? ” uyarısı çıkacaktır.Bu sekmeye bastığınızda sizden hesabınızı açmak için yedek PIN kodu yada Google hesabınızı soracaktır.Eğer desen kilidi oluşturmadan önce belirlemiş olduğunu PIN kodunu giriş yaparsanız telefonunuz açılacaktır.Eğer PIN kodunuda unuttuysanız son çare olarak telefonu ilk olarak kurduğunuz Google hesabınız ile oturum açabilirsiniz.Eğer bu ikisinide hatırlamıyorsanız mecburen telefona format atmaktan başka çareniz bulunmamaktadır.

Not: Sıfırlama yaparsanız telefonunuzdaki verilerin silineceğini unutmayınız.Google hesabınız yada PIN kodunuz ile oturum kurtarırsanız herhangi bir silinme işlemi olmayacaktır.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu