Laptop klavyesi ne kadara değişiyor

Laptop klavyesi değişiyor mu?

laptop klavye değişimi ne kadar

Laptop kullanıcıları uzun bir süre bilgisayarlarını kullandıktan sonra tuş takımları yavaş yavaş çıkmaya başlıyor.Daha sonra  klavye tuşlarından bazıları çalışamaya başlamaktadır.Bu durum o kadar sıkıcı olmaktadır ki çoğu zaman taşınabilir klavye alarak bir süre işlerimizi devam ettirmeye çalışırız.

Fakat daha sonra mecburen kullanılmayacak duruma gelmektedir.Bir çok kişi laptop klavyesinin değişmediğini düşünmektedir ve hemen yeni bilgisayar almayı düşünenler bile çıkmaktadır.Laptop klavye takımı değişmektedir.Hemen hemen her markanın klavye takımı bulunmaktadır.

Genellikle pahalı olduğunu düşünülüyor fakat işçilik dahil ortalama olarak 80 TL civarında klavye değişimi yapılmaktadır.Eğer daha önce laptop söktüyseniz kendiniz bile değişim yaparak daha ucuza getirebilirsiniz.Fakat bilgisayarınız çok eski ise artık bu işler ile uğraşmayarak komple değiştirebilirsiniz.

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

2 Yorum

 1. Harun Ali

  21 Ocak 2019 at 11:10

  Benim Toshiba diz üstü bilgisayarım var bazı tuşları çalışmadığı için servisine götürdüm ve klavye değişimi ücreti olarak 210 tl istediler bu normalmi?

 2. Teknoloji

  21 Ocak 2019 at 21:14

  Bana pahalı geldi harun bey.

  Servis olduğu için bu kadar yüksek çıkmış olabilir. Araştırma yapmanızı öneririm.

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir