Bilim ve Teknoloji

Lada Vesta Özellikleri ve Satış Fiyatı

Lada Vesta Özellikleri ve Satış Fiyatı

4

Lada Vesta, Otomobil piyasasına öyle hızlı girdi ki, gerçekten markaya büyük bir ilgi yağdı. Lada, bu araba üzerinde çok fazla durdu ve Yakıt tüketiminden, arabanın teknik özelliklerine kadar harika bir araba tasarımı yapıldı.Avrupa da piyasaya çıkar çıkmaz, çok büyük iş adamlarından, Araba severlere kadar olağan üstü bir tepki alacak. Şimdiden ilk olumlu yönde gerçekleşti.A rabanın özelliklerine yönelik olarak insanlar hemen bilgi almak istiyor.

Tasarım ve bazı yerlerinin ” Renault” marka otomobillere çok benzediği ortaya çıktı. Lada Vesta tasarımı yada şeklinin yanı sıra, sıradışı özellikleri ve insanlara daha güzel bir araç kullanma avantajı sunduğu içinde, ayrı bir tutuldu.

Aracı Putin Denedi

Rusya Devlet Başkanı ” Putin,” Aracı ilk test eden isim oldu. ” Zorlu tepelere ve engeli yüksek olan Yollardan geçtik. Ama araç performans olarak hepsini başarıyla tamamladı. Araç, yol tutuşu ve yüksek hızlanma teknolojisiyle beraber, son zamanların en gözde Otomobili” açıklamalarında bulunan Putin, Lada markasına da övgüler yağdırdı.

1.4 Turbo ve 100 Beygir gücünde olması da, aracın bir diğer önemli noktalarını göstermekte. Araç bu özellikleri sayesinde gerçekten performanslı olacak. Yakıt olarak da bütçeyi o kadar fazla zorlamayan bir motora sahip. Zaten Motor ve beygir gücü olarak standart bir özelliğe sahip. 1, 4 Motoru sayesinde, Yakıt konusunda kullanıcılara güzel bir maddi kaynakta sağlayacak.

Araç hakkında bilgiler geldikçe sizlere bildireceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu