Bilim ve Teknoloji

Huawei P8 kamerası kaç megapiksel?

Huawei P8 kamerası ve diğer özellikleri nasıl?

huawei p8 kamerası kaç

Huawei akıllı telefon sektöründe iddaalı modeller ile popülerliği sağladı.Son çıkan modeli olan Huawei P8’in özellikleri çok beğenildi.Bir çok kişi bu telefonu almak istiyor ve önemli özelliklerini merak etmektedir.Teknoscrool olarak en önemli olan özellikleri sizlere yazmak istedik.Genellikle akıllı telefon alınırken telefonun kamerası,ekran boyutu,ekran çözünürlüğü ve kaç çekirdekli olduğu araştırılmaktadır.Gelelim Huawei P8 özelliklerine

Huawei P8 kamerası kaç megapiksel?

Huawei P8’in kamerası gerçekten çok kalitelidir.13 megapiksellik bir arka kamerası bulunurken selfie kamerası olarak ise 8 megapiksellik bir ön kamerası yer almaktadır.Autofocus özelliği ve ayrıca çift led flash ışığı ile çok beğeniliyor.

HUAWEİ P8 EKRANI KAÇ İNÇ?

Huawei P8 ekranı 5.2 inçlik bir ekrana sahiptir.Bu boyuttaki bir çözünürlük gerçekten çok idealdir.Bu boyutlardan fazlası olduğu zaman telefonu taşımakta zorlanıyoruz.

HUAWEİ P8 KAÇ PPİ?

Huawei P8 5.2 inçlik ekranına 424 PPİ değerine sahip bir kalitesi bulunmaktadır.Bu rakam ile telefondaki çözünürlük gerçekten üst seviyededir.

Huawei P8 fiyatı şu an için 1799 TL’den satılmaktadır.Fiyatına göre performans kıyaslama yaptığınızda gerçekten başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu