Bilim ve Teknoloji

Huawei P10 ekran görüntüsü alma

Huawei’nin yeni amiral gemisi modeli p10 modeli resmi olarak tanıtıldıktan sonra üst segment özellikleri ile dikkatleri üzerine çekti.

Huawei P10’nun Türkiye satış fiyatı ise 3179 TL’den satılmaktadır.Huawei P10 almayı düşünürseniz gerçekten üst seviye hıza ve fotoğraf çekimlerine ulaşabilirsiniz.İlk defa Huawei serisi akıllı telefon almayı düşünüyorsanız size Huawei P10 ekran görüntüsü nasıl alınır konusunda yardımcı olmak istedik.

İlk olarak Huawei P10 modelinde fiziksel tuş bulunmaktadır.P10 ekran görüntüsü almak için ses kısma ile home tuşuna 1-2 saniye civarında aynı anda basılı tutunuz.Bu işlemden sonra deklanşör sesi gelecektir.Alınmış ekran görüntüsüne ise galeri bölümünden ulaşabilirsiniz.Ekran görüntüsü alma işlemi sonrasında screen shot dosyasının uzantısı PNG’dir.Eğer JPG uzantısı olarak istiyorsanız bilgisayarınıza bu fotoğrafı atıp paint’te açıp farklı kaydet işlemi yaparken jpg uzantısı seçmeniz yeterli olacaktır.

Eğer takıldığınız bir konu olursa lütfen bize yorum yazarak ulaşabilirsiniz.Aldığınız ekran görüntüsünü JPG uzantısına çeviremiyorsanız info@teknoscrool.com adresine mail olarak gönderin ve size JPG olarak tekrar mail adresinize gönderelim.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu