Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Google Haritalara Yer Nasıl Eklenir

Google Haritalara Yer Nasıl Eklenir

google haritalar

Google Maps, harita özelliklerine yer vererek, insanlara her yerde harita üzerinden genel bilgileri sunuyor. Ancak son zamanlarda, insanlar bir soruya dikkat çekiyor. Haritalara Nasıl Yer Eklenir? bunu yapabilmek için,  resmi siteye gitmek, kişisel olan birkaç bilgi vermek gerekiyor. Aşağıda vereceğimiz Linke tıklama yaptığınız zaman, direkt olarak Harita yer ekleme bölümüne yönleneceksiniz.

https://business.google.com/analyticsSplashPage?hl=en-US&gl=US

Haritaya Yer Eklemek için,bu linke tıklayın. sonra önünüze kişisel bilgileriniz gelecek.  Burada ilk olarak ” Telefon numaranızı” girmeniz lazım. Sonra Ad-Soyad gibi işlemler ve size Google tarafından ” Pin” gönderimi yapılacak. telefonunuza gelen Pin kodunu buraya ekleme yaparak, artık harita seçenekleri size gelecek.

Harita  seçenekleri bu işlemler sonucunda size gönderilecek. Bu işlemler sayesinde, Google üzerinde haritaları ekleme yaparsınız. Haritalar seçeneklerinde, istediğiniz bölgeyi, mahalle seçeneklerine kadar istediğiniz şekilde ekleme yapabilirsiniz. Harita ekleyerek, Google üzerinden verileri alır ve yer bildirimlerine kadar ayrıntılı bir şekilde harita yol bilgisi alırsınız. Harita bilgilerinde, Google Maps kullananlar, işe giderken yol trafik durumlarına kadar geniş bir bilgi alışverişi almak ister. Bu şekilde daha sakin yollardan iş yerlerine veya gidecekleri yerlere gitmek için, bu uygulamadan en fazla yararlanmanız bu şekilde daha kolay oluyor.

“Google Haritalara Yer Nasıl Eklenir” için 3 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir