Bilim ve Teknoloji

GM 6 ekran görüntüsü alma (Basit yöntem)

Akıllı telefonların bizlere sağladığı en güzel kolaylığı kesinlikle ekran görüntüsü alma işlemidir.

Günlük işlemlerimizde not almak yerine artık ekran görüntüsü alarak işlerimizi basitleştiriyoruz.Hüseyin Akgün isimli bir ziyaretçimiz GM 6 modelini yeni aldığını ve ekran görüntü nasıl alınabileceği konusunda destek istemiştir.

GM 6 modeli yeni çıkmasına rağmen oldukça ilgi gören bir model oldu diyebiliriz.Konumuzun hemen sonunda GM 6 özelliklerine ulaşabilirsiniz.

GM 6 modelinde ekran görüntüsü almak için ses kısma ile telefonun altında bulunan güç düğmesine aynı anda 1-2 saniye basılı tutunuz.Deklanşör sesi geldikten sonra tuşları bırabilirsiniz.ALınan ekran görüntüsü bildirim ekranında gözükecektir.Eğer isterseniz alınan görüntüyü düzenleyebilir veya anlık olarak sosyal medya uygulamalarında tek tuş ile paylaşabilirsiniz.

Eğer yaşadığınız herhangi bir sorun olursa bize yorum yazarak ulaşabilirsiniz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. General mobile gm6 kullaniyorum. Ekran goruntusunu dediğiniz gibi yaptım fakat almiyor o işlemi yaptığım zaman Google ekranı açılıyor bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

  2. General mobile gm6 kullaniyorum. Ekran goruntusunu dediğiniz gibi yaptım fakat almiyor o işlemi yaptığım zaman Google ekranı açılıyor bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

  3. Enes bey biz tekrar denedik ve herhangi bir sıkıntı yaşamadık.

  4. Ses Kısma tuşu ile birlikte sağ taraftaki güç açma kapama düğmesine basmanız gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu