Bilim ve Teknoloji

GM 5 Plus çok ısınıyor mu?

GM 5 Plus modeli ısınma konusuna değinmek istedik!

gm 5 plus çok ısınıyor mı

GM 5 Plus modeli kısa süre içinde birçok kişi tarafından beğenilen telefon olmayı başardı.GM 5 Plus’ın popüler olmasının altında yatan etken ise uygun fiyatı politikası ve yüksek performans gösteren model olmasıdır.Tabi ilk defa General Mobile markasının bir modeli alacak ziyaretçiler telefonu almadan önce internette uzun bir araştırma yapmaktadırlar.Sosyal medyada yazan en çok gösterilen şikayetlerden bir tanesi ise GM 5 Plus’ın aşırı ısınması yazmaktadır.Akıllı telefonların kolay kolay ısındığını herkes bilmektedir.Aktif bir oyun oynarken yada uzun süreli bir video izlendiğinde bile telefon ısınmaktadır.

GM 5 Plus’ın ısınma sorunu acaba abartıldığı gibi mi yoksa normal bir akıllı telefonun ısınma miktarı ile eşit olup olmadığını öğrenmek istiyoruz.GM 5 Plus kullanan ziyaretçilerden isteğimiz GM 5 Plus modelinin ne kadar ısındığını ve diğer modellere göre nasıl kıyaslama yapabilirseniz çok memnun oluruz.

Özellikle GM 5 Plus durduk yere hiç kullanmazken ısınıyor mu yada normal bir internet sitesinde gezinti yaparkende ısınıyor mu sorularına yanıt arıyoruz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Normal internette gezinirken isinmiyor. Snapten çok ısınıyor nedense. İnstagram ve snapten atıyor. Çok iyi telefon. Lakin snapten flaşlı çekim yapılmıyor.

  2. Şöyleki mesela bugün 5 saattir felan kullanıyorum telefon 3 günlük neyse bu 4 5 saattir oyun oynuyorum internete gidiyorum instagrama gidiyorum telefon baya ısındı ama aşırı bi ısınma yok ve şöyle de bişey var aldığım ilk gün den beri ki gerçi daha 3 günlük ama olsun ilk günden beri ısınma var ama hafif bi ısınma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu