Bilim ve Teknoloji

GM 5 Plus Batarya yüzdesi nasıl gösterilir?

GM 5 Plus modelin kalan şarj süresi nasıl rakam ile gösterilebilir.

şarj süresi batarya rakamla

GM 5 Plus modeli satışa çıkalı henüz yeni olmasına rağmen bir çok kullanıcı tarafından büyük beğeni aldığını söyleyebiliriz.1000 TL altı akıllı telefon almayı düşünüyorsanız bu modeli incelemeniz gerekmektedir.General Mobile zaten uygun fiyat ve üst segment performans sunan modelleri ile tanınmaktadır.Bir ziyaretçimiz bize GM 5 Plus pil yüzdesi rakam ile nasıl gösterileceğini merak etmiştir.

Bildirimler penceresini aşağı doğru indirin ve(sağ üst köşedeki dişli) ayarlar düğmesine 5-6 saniye basılı tutun ve bırakın. Daha sonra ayarlar bölümünden en alttaki “Sistem arayüzü ayarlayıcısı” seçeneğine tıklayın ve “pil yüzdesini göster” onay işaretini aktif hale getirin. Artık batarya simgesi içerisinde pil yüzdesini görebilirsiniz.

Eğer bu işle uğraşamam diyorsanız Google Play Store’dan herhangi bir batarya uygulaması indirerek görebilirsiniz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Peki pil yüzdesi gösteriliyor ama pil tasarufunu açtığımızda gosterilmiyor

  2. Sistem Arayüzü Ayarlayıcısını açamayanlar : telefon şarjdayken veya şarj oranı en az yüzde 90 ın üzerindeyken denesinler. Ayar simgesine basılı tutup, 20 ye kadar sayıp bıraktığınızda işlemin gerçekleştiği uyarısını göreceksiniz. Ben bir gece uğraşıp açamamışken, şans eseri telefon şarjdayken denedim ve bir seferde açabildim. Bununla bir ilgisi olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu