Bilim ve Teknoloji

GM 5 Plus alınır mı?

GM 5 Plus nasıl bir telefon?

gm 5 plus alınır mı

Son zamanlar akıllı telefon almak isteyen kullanıcılarımız bize GM 5 Plus alınır mı sorularını yöneltmektedir.Bildiğiniz üzere General Mobile firması uygun fiyat ve iyi performanslı telefonlar sunmaktadır.Son çıkardığı GM 5 Plus ile ne kadar ses getirdiğini herkes tahmin etmektedir.GM 5 Plus alınır mı sorularına internetten cevap bulmak yerine sadece fikir verme açısından bakarsanız daha iyi olacaktır.

Akıllı telefona ok fazla bir para vermek istemiyorum, 1000 TL altı olsun ve performansı iyi olsun diyorsanız GM 5 Plus bunu özellikleri ile karşıladığın göstermektedir.İnternette baktığımızda GM 5 Plus ısındığı yazmaktadır.Eğri oturup doğru konuşmak ısınmayan bir telefon var mı? En iyi bir telefon bile alsanız 20 dakika oyun oynayan bakın arkası nasıl ısınıyor.Yani GM 5 Plus çok ısınıyor demek çok yanlış yönlendirme olacaktır.

Teknoscrool.com olarak görüşümüz 1000 TL altı alınabilecek telefonlar arasında olduğunu belirtmek istiyoruz.

 

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. GM 5 Plus kullanıcısı olarak gercekten verdiğimiz paraya deyer ısınma olayına gelınce okadarda aşırı bir ısınma yok hangi tür mobil cihazı kullandıysam o ısınma olayıyla hep karsılastım ama bazı kişilerin sölemesiyle kötülenecek bir durum söz konusu deyil adamlar kercekten lar tek bir kusuru ekran koruyucusu olarak uyumlu tamperli cam bulunmaması umarım yakın zamanda onuda piyasaya surerler alacak olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun general mobile teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu