Bilim ve Teknoloji

Gear S2 tuş kilidi nasıl açılır?

Gear S2 tuş kilidi nasıl koyulur?

gear s2 tuş kilidi koyma

Akıllı telefonlarda olduğu gibi akıllı saatlerede tuş kilidi koyabiliyorsunuz.Tabi kolunuzdan çıkardığınız anda aktif olmaktadır.

Ekran kilidi özelliğini etkinleştirdiyseniz, Gear’ı çıkardığınızda aktifleşir. Bu özelliği aktifleştirdikten sonra, Gear, ekranı her açtığınızda bir kilit açma koduna ihtiyaç duyar.

Gear S2 ekran kilidi nasıl koyulur?

Uygulamalar ekranında, Ayarlar → Ekran kilidi → Ekran kilidi → PIN üzerine dokunun. Bir PIN sadece sayılardan oluşmaktadır. En az dört sayı girin ve ardından doğrulamak için PIN’i girin. Gear kilidini açma Ekranı açın ve kilit açma kodunu girin.

Gear S2 tuş kilidi nasıl devre dışı bırakılır?

Bu özelliği devre dışı bırakmak için, Uygulamalar ekranında, Ayarlar → Ekran kilidi → Ekran kilidi üzerine dokunun, PIN kodunuzu girin ve ardından Yok üzerine dokunun

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Yaklaşık 5 aydır evde duruyordu sarz aleti bozuktu sarz aleti aldım ama pin kodunu hatırlamıyorum bi türlü ne yapmalıyım

  2. slm gear s3 2. el satin aldim yeniden etkinlestirme kilidini acamiyorum satin aldigim kisiyede ulasamiyorum sorunu nasil cozucem yardimci olurmusunuz.

  3. Merhabalar Murat Bey,

    Cihazı komple fabrika ayarlarına döndürmeniz daha rahat olabilir mi? Yeniden etkinleştirme kodu daha önce duymadığım için sıfırlamayı öneriyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu