Bilim ve Teknoloji

Galaxy S8 ekran koruyucu fiyatları açıklandı! Olmazsa olmaz

Samsung’un iki yeni amiral gemisi modeli Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modeli hem tasarımı hem üst segment özellikleri ile son zamanların en çok konuşulan akıllı telefonları olmayı başardı diyebiliriz.

galaxy s8 ekran koruyucu

Bu iki telefon fiyatıda uzun zamandır konuşulmaktadır.Galaxy S8 4399 TL, Galaxy S8 Plus modeli ise 4999 TL’den satışa sunuldu.Bu iki modelin en çok ses getiren özelliği ise neredeyse çerçevesiz bir tasarıma sahip olmasıdır.Galaxy S8 5.8 inçlik bir ekrana sahipken, Galaxy S8 Plus modeli 6.2 inçlik dev bir ekrana sahiptir.Hal böyle olunca Galaxy S8 ekran koruyucu olmadan kullanmak yürek ister.

Şu an galaxy S4’ün ekran fiyatı 400 TL civarındadır.Galaxy S8 ekran camı kırıldığında ne yapacaksınız? Galaxy S8 ekran değişim fiyatı bile belli değilken bu kadar riske girmeden Galaxy S8 ekran koruyucu almadan sakın kullanmayın.Samsung Galaxy S8 modeli henüz teslimatlara başlamadı fakat şimdiden Galaxy S8 ekran koruyucu fiyatları belli oldu.Bir marka çıkardığı Galaxy S8 ekran koruyucu ve Galaxy S8 Plus ekran koruyucusunu 30 TL civarlarında satmaktadır.

4000 TL üstü bir para veripte 30 TL’lik bir Galaxy S8 ekran koruyucu almayı lütfen ihmal etmeyiniz.Sonra keşke alsaydım diye dizlerinizi döversiniz…

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu