Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Galaxy S4 güncelleme sonrası baştan aşağı değişti

Galaxy S4 güncelleme sonrası yenilendi

Andtid

Samsung Galaxy S4 modelleri için geçtiğimiz günlerde android 5.0.1 lollipop güncellemesi gelmişti. S4 ilk çıktığından itibaren kullananlar ortalama 2 senedir ayni işletim sistemi ile kullanmaktaydı. Bu güncelleme sonrasında telefon menüsü ve ikonlari adeta baştan aşağı değişti. Mesaj yazma bölümü, ayarlar sekmeleri, yukarıdan aşağıya inen hızlı menü v.s. her şey değişti.

Güncelleme sonrasında telefonu yeni almış gibi incelemeler ve titiz bir kullanım hevesi başlıyor.  Fakat bazı çok ufak iyileştirmeler gerekmektedir. Çok nadirde olsa telefon yavaşlamaları yaşanmaktadır.

Android 5.0.2 güncellemeside geldikten sonra 19 numara 5 yıldız bir telefon olacak ve onumuzdeki 2 yıl daha rahat kullanırız.

Fakat bu son sürüm lollipop işletim sistemi sonrasında şarj daha az gitmekte. Fakat bu çok oynamaktan dolayımı yoksa bu sürümden kaynaklanan bir sorun mu olup olmadığını teknoscrool.com olarak test edeceğiz. Bu test sonrasında gelişmeleri sizlere akataracagiz.

Galaxy s4 telefonuna lollipop sürümü gelenlerin yorumlarını bekliyoruz. Özellikle karşılastiginiz sorunları lütfen bizimle paylaşın. Sorunlar ortaya çıktıkça çözümleri hep beraber bulabiliriz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

“Galaxy S4 güncelleme sonrası baştan aşağı değişti” için 5 yanıt

Şu an kies ile yüklenmiyor.Yazılım güncellemeden kontrol edebilirsiniz. Eğer geldiyse sizi uyaracaktır.

S4 de 5.0.1 güncellemesinden sonra müzikçalar da ki soundalive bölümündeki efektler çalışmıyor ayrıca bildirim panelini düzenle dediğimizde oradaki önerilen uygulamalar bölümüne tıkladığımda ayarlar durduruldu diyor güncelleme gelmesi lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir