Bilim ve Teknoloji

Galaxy Note 8 ile Galaxy S8 Plus arasındaki farklar

Bir takipçimiz üst segment bir telefon almak istediğini ve Note 8 ile Galaxy S8 Plus arasında kararsız kaldığınız yazmıştır.

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 8 henüz resmi olarak tanıtılmadı.Galaxy Note 8 resmi olarak 23 Ağustos 2017 günü tanıtılacaktır.Samsung, Galaxy Note 7’de yaşadığı talihsizlikten sonra Note 8 üzerine adeta titriyor diyebiliriz.Note 7’deki gibi yaşanacak bir sıkıntı daha Samsung’u çok zor duruma düşürebilir.Bunun için Note 8 sorunsuz olacak gibi duruyor.Note 8 için birçok gayri resmi telefon görüntüleri bulunmaktadır.

Son çıkan söylentilere göre Note 8 çerçevesiz olarak üretilecek.Şimdiden Galaxy Note 8 ile Galaxy S8 arasındaki farkları malesef sizlere yazamıyoruz.Resmi olarak Note 8 tanıtıldıktan sonra bu konu üzerinden Galaxy S8 mi yoksa Note 8 sorularına cevap vereceğiz.

Aslında bu iki telefonu aynı kategoriye koymak yanlış olabilir.Bildiğiniz üzere Galaxy’in Note serileri büyük ekranlı ve S Pen kalemli olarak üretilmektedir.Galaxy S8 Plus’a göre kıyasladığımızda otomatik olarak üstün olacağına kesin gözüyle bakabiliriz.Tabi performans,tasarım ve en önemlisi fiyat olarak kıyaslama yapmamız gerekmektedir.

Ziyaretçilerimizden de yorumlar bekliyoruz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu