Bilim ve Teknoloji

Galaxy Note 7 nasıl iade edilecek?

Galaxy Note 7 iade detayları açıklandı!

galaxy-note-7-iade

Samsung,bildiğiniz üzere Galaxy Note 7 üretimini durdurdu ve piyasadaki tüm Note 7’lerin toplanmalarına karar vermişti.Telefon değişim kapsamında nasıl bir yol izleneceği bekleniyordu.Samsung,resmi internet sitesi üzerinden tüm kafalardaki soru işaretlerine cevap verdi.Galaxy Note 7 değişim programına göre telefonunuzu iade edebilir ve yerine galaxy s7 edge üzerine 600 TL para alabilirsiniz.Sizlere Samsung resmi internet sitesinde yazan Galaxy Note 7 değişim programının detaylarını yazmak istedik.Hatta Samsung Gear VR ürününü iade etmenize gerek kalmıyor.Samsung, müşterilerine zor günler yaşattığını düşünerek bir nevi hediye olarak bırakıyor.

Galaxy Note7’nizi Galaxy S7 edge 32 GB ile değiştirmek:

Bu seçenek BTK kaydı olan bütün Galaxy Note7 kullanıcılarımıza açıktır.

Bu seçeneği tercih eden kullanıcılarımıza telefon değişimine ek olarak aşağıda belirtilen miktarda ödeme yapılacaktır. Telefon değişim seçeneğinden yararlanmak için:

Ülke çapında 250’ye yakın noktada (aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz) bulunan ve sizin için en uygun konumda olan bir Samsung Servis Merkezi’ne Galaxy Note7’nizi ve varsa beraberinde satın aldığınız aksesuarları (telefon kılıfı ve ekran koruyucusu) ile satış fişleriyle birlikte teslim ederek, gerekli Değişim Formunu doldurunuz.

Formun doldurulmasının ardından, Galaxy S7 edge 32 GB değişimi talep ettiğinizi teyit eden, size özel yaratılmış, bir kullanımlık kod numarası Değişim Formunda paylaşmış olduğunuz telefon numarasına SMS yoluyla gönderilecektir.

Size iletilen SMS kod numarası ve T.C. kimlik numaranız ile ülke çapında 163 noktada bulunan Samsung yetkili mağazalarından (aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz) sizin için en uygun olanını, Galaxy S7 edge 32 GB’nizi teslim almak için ziyaret ediniz.

Değişim Formunda belirteceğiniz banka hesap numarasına, Samsung Servis Merkezi’ne yaptığınız ziyaretten sonra en geç 5 iş günü içerisinde 600 TL’lik ödeme yapılacaktır.

Bu ödemeye ek olarak, varsa teslim ettiğiniz Galaxy Note7 telefon kılıfı ve ekran koruyucusu (‘aksesuarlar’) için; satış fişindeki bedelden oluşan miktar ya da aksesuarların satış fişi yoksa her aksesuar için 50 TL (en fazla 100 TL’lik) bir ek ödeme yapılacaktır.

Teknoscrool.com olarak görüşümüz;

Samsung, tamamıyla müşterilerini yarı yolda bırakmamak için ellerinden geleni yaptığını görmekteyiz.Başarılı bir kriz yönetimi böyle yapılır.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu