Galaxy Note 4 Wİ-Fİ kopma ve bağlantı sorunu nasıl çözülür?

Galaxy Note 4 Wİ-Fİ kopma ve Wi-Fİ bulamama sorunu nasıl çözülür?

note 4 wi fi sorunu

Samsung Galaxy Note 4 modeli birçok kişi tarafından kullanılmaktadır.Note serileri arasında en çok tercih edilenler arasında olan Galaxy Note 4 modeli hala popüler olmaya devam ediyor.Bir Galaxy Note 4 kullanıcısı ziyaretçimiz, bize telefonunda devamlı olarak Wİ-Fİ kopma sorunu yaşadığını yazmıştır.İnternette araştırdığımızda bu sorun ile birçok kişi karşılaştığını ve aşağıdaki çözüm yöntemlerinden birini veya bir kaçını denedikten sonra sorunlarının düzeldiğini belirtmişlerdir.

Galaxy Note 4 Wİ-Fİ bağlantı kopma sorunu çözüm yöntemleri

İlk olarak telefonuzdan Wİ-Fİ ayarlarına girerek bağlı olduğu modemi unutun işlemini gerçekleştiriniz.Daha sonra kendi modeminizi kapatın ve 1 dakika sonra açtıktan sonra tekrardan bağlanın.

İkinci yöntem ise en çok çözüm olan yöntem olduğunu yazmaktadır.Cihazınızın ayarlarına giderek Güç Tasarrufu modunu kapalı hale getirin. Cihazınızda ki bu özellik cihazınızın şarjının tükenmesin sağladığı gibi bazen’de wi-fi bağlantılarında sorun yaratmaktadır

Üçüncü yönteme geldiğinizde hala sorununuz devam ediyorsa Ayarlar > Wi-fi > Bağlı olduğunuz modem‘in adına tıklayarak Gelişmiş Ayarlara giriş yapaınız.Daha sonra ağ ayarlar pencesinde DNS adresi olarak 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 yapınız.

Yukarıdaki yöntemleri denediğiniz halde sorununuz devam ediyorsa telefonuzu fabrika ayarlarına döndürmenizi tavsiye ediyoruz.

Yazdıklarımızı deneyen ziyaretçileriimizden olumlu yada olumsuz sonuç aldıklarına dair geri dönüş bildirirlerse çok seviniriz.Bu sorun ile başka karşılaşan kişilere yardımcı olmuş olursunuz.

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir