Bilim ve Teknoloji

Galaxy A8 Teknik Özellikleri

Galaxy A8 Teknik Özellikleri

galaxy a8

Samsung ” Akıllı Telefon” üzerinde artık büyük bir fark yaratmak ve daha güzel performanslar sunan modelleri üretmek için, insanlar güzel bir telefon sunmak istiyor. Galaxy A8 modeli insanlar üzerinde büyük etki bıraktı. Telefon haberini alan marka hayranları da bu modele yönelik olarak heyecan yapmıştı. Bazı özelliklerini sizler için ele almak istedik.

Galaxy A8 ” 5.7 İnç.” Ekran özelliği sayesinde, geniş bir ekranda güzel bir telefon kullanacaksınız. Galaxy A8 modelinde 1080P daha FULL HD özelliği sayesinde, Piksel farkını da ortaya açıkça koyan bir telefon. Tasarımı zaten mükemmel olarak tasarlandı. Galaxy A8 modelinde tasarımı ve Kapak modeli olarak da üst düzey bir tasarımı açıkça ortaya koyan bir telefon.

3GB RAM özelliği de, İşletim sistemini yükselten yeni Model sürümüyle beraber, Telefonu performans olarak Isınma yada Donmalara karşı büyük bir farkla kullanmış olacaksınız.

16 MP Arka Kamerası sayesinde, her yere odaklanma özelliği, daha fazla FLASH LED aydınlatma ışıkları gibi, Kamera üzerinde Teknik açıdan gerçekten FULL Donanım sizleri bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu