Bilim ve Teknoloji

Facebook Messenger Üzerinden Artık Oyun Oynayabilirsiniz

Facebook kullanıcılarının arkadaşları ile iletişim kurmak için hem sesli hem de görüntülü konuşma yapabildikleri Facebook Messenger yeni güncellemesi ile birlikte artık oyun oynamanızı da sağlıyor.

facebook-oyun

Yayınlanan güncellemeyi indirdikten sonra arkadaşlarınız ile karşılıklı olarak oyunlar oynayabilirsiniz.

Yaklaşık 2 milyar kullanıcısı bulunan Facebook sosyal ağının resmi mobil uygulaması olan Facebook Messenger uygulamasının yeni özelliği uygulamanın daha sık kullanılmasını sağlayacak. Şuan için 30 ülkede güncellenen Facebook Messenger uygulamasında yer alan oyunlar Facebook ve Instant Games ortaklığı ile hazırlandı.
Dünyanın en popüler oyunlarından olan Space Invaders ve Pac-Man gibi sevilen oyunlarında bulunduğu Facebook Messenger uygulaması üzerinden ücretsiz bir şekilde oynanabilecek. Facebook Messenger kullanıcıları kendi akıllı telefonlarına oyun yüklemeden aktif bir şekilde Facebook Messenger uygulamasını kullanarak istedikleri oyunu oynayabilecekler.

Bu sayede akıllı telefonlarının hafızası dolmadan hızlı bir şekilde oynayabilecekler.Arkadaşlarınız ile karşılıklı olarak oynayabileceğiniz oyunlarında bulunduğu bu güncelleme ile artık arkadaşlarınız ile rekabete girerek eğlenceli anlar yaşabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile sohbet ederken sadece birkaç tuşlama ile oyunu aktif ederek arkadaşlarınızı oyuna davet edebilirsiniz. En yüksek skoru yaparak arkadaşlarınızdan hediyeler kazanma imkanı sağlayan bu harika güncelleme ile Facebook Messenger yeni bir amaçla da kullanılacak. Facebook tarafından yayınlanan güncellemenin kısa bir süre sonrasında Dünyadaki tüm Facebook kullanıcıları için yayınlanması bekleniyor.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu