Bilim ve Teknoloji

Facebook arkadaş listesi gizleme nasıl yapılır

Facebook’ta arkadaş gizlemesi nasıl yapılır

facebook-oyun-ısteklerı-artık-olmayacak

Facebook artık insanların vazgeçilmezi haline geldi. Facebook üzerinde yer alan  bilgiler, arkadaş ortamı ve  bir birinden eğlenceli yeni özelliklerle beraber,  evlerinizde Facebook adresine girmeden  güzel bir  vakit geçirmek mümkün olmuyor. Arkadaş Listesini Gizleme sorusunu son zamanlarda daha çok sorulmaya başlandı. bu sorunun cevabı ise şu şekilde;

Facebook hesabınıza girdikten sonra, Profil bölümüne gelelim. burada yer alan Arkadaşlar kısmına tıklayın.  Tıkladıktan sonra ” sağ üst köşede” yer alan ” Kalem” şekline tıklayın. alt seçeneklerde açılan  işlemleri  göreceksiniz.

Burada yer alan ” Sadece Ben” seçeneğine tıklarsanız eğer, artık  Facebook üzerinde Arkadaşlarınızı sadece siz görebilirsiniz.  yani şifrenizi kullanarak, sizin profilinize girenlerden başka arkadaşlarınızı kimse göremez. bu nedenle de, gizli bir profil yapmış olursunuz. bazı kişiler arkadaşlarının gözükmesini istemez. durum bu şekilde olduğundan,  arkadaş çevreniz gözükmemesi için, Arkadaşlarım yazan yere tıklamanız ve buradan da ” Sadece Ben” demeniz yeterli olacak. bu işlemden sonra artık sadece Arkadaş kısmını siz özel olarak görürsünüz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu