Bilim ve Teknoloji

Facebook Arama Geçmişi Nasıl Silinir ?

Facebook’ta arama geçmişi silmek istiyorum diyorsanız bu yazımız tam size göre?

facebook ara geçmişi nasıl temizlenir

Facebook Kullanıcıları bazı ayarları yapma konusunda ne yazık ki yeteri kadar bilgiye sahip olmuyor. Ama, Facebook üzerinde bazı ayarları aktif bir şekilde kullanarak, daha verimli bir sosyal ağ kullanımı yapabilirsiniz. Facebook Arama seçeneklerini yaygın olarak yaptıran bir arkadaşlık ağı. Aramalarınızı isme göre yaparak, arkadaşlarınıza ulaşır ve daha kısa sürede arkadaş eklersiniz. buda sizin için büyük bir kolaylık ve avantaj olur.

Facebook Arama Geçmişi Silmek isteyenler bunu başaramayabilir. aslında çok kolay bir kaç işlemle beraber, facebook üzerinde yaptığınız aramaların geçmişini silebilirsiniz. özellikle Sevgilisi olanlar ve başka kişileri arayanlar için bu ihtiyaç olan bir durum.

– Profile girin

Ayarlar- Hareket Dökümleri yolunu izleyin

– ” Ara” yazısını göreceksiniz. oraya tıklayın ve oradan da “ Arama Geçmişini Sil “diyerek işlemi bitiriniz

Facebook Arama Geçmişi konusunda, uzun vadeli olarak ön bellek dolmaması içinde gereken özeni gösterir. bu sayede Facebook üzerinden dilediğiniz an arama geçmişi siler ve bu sayede temizleme yaparsınız. Ayarlar kısmından ve hareket dökümlerinden sadece Arama geçmişini silme değil, diğer bazı özel ayarlara da ulaşarak, kısa sürede Facebook’u daha verimli kullanırsınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu