Bilim ve Teknoloji

EURO 2016 Official App Uygulaması Nasıl Kullanılır?

EURO 2016 uygulaması nasıl kullanılır?

euro 2016 france

EURO 2016 FRANSA heyecanı şimdiden  herkesi sardı. Turnuva ile ilgili olarak şimdiden herkesin Favori bir takımı olurken, herkesi sevindirecek bir uygulama geldi. EURO 2016 Official App uygulama adıyla yerini alan Uygulama, Fransa da yapılacak olan Turnuva heyecanını Akıllı telefonlara taşıyor.

EURO 2016 Official App Uygulaması, Fransa da yapılacak Turnuva da yer alacak olan Takımlar arasında Favori takımını seçerek, onla ilgili Bilgileri güncel bir şekilde almanızı sağlayacak. Uygulama Ücretsiz. Direkt olarak indirerek, kısa sürede telefonda açacaksınız. Takımların güncel bilgileri, Hangi futbolcusu sakat, hangi futbolcu o maça yetişecek gibi birçok yeni ve güncel bilgi bu uygulama sayesinde anında size gelecek.

EURO 2016 FRANSA uygulaması, Play Store üzerinden indirilerek, hemen kullanacaksınız. seçmek istediğiniz Takımın yan tarafından bulunan ” + ” İşaretine tıklayarak, Favori takımınızı seçersiniz. Artık seçmiş olduğunuz takımlarla ilgili güncel haberler anında telefon içinde yer alan Uygulamaya gelecek. Turnuva başladığı zamanda, Teknik direktör ve Futbolcu açıklamaları, maç sonrasında kısa özetler ve görsel resimler eşliğin de harika bir haber programı sizleri bekliyor.

EURO 2016 Official App Uygulaması sayesinde, artık Fransa EURO 2016 Turnuvasından daha çok heyecan alacaksınız. Desteklediğiniz takımlar hakkında geniş haberler alarak, o takımın genel kadro ve gelecek maçtaki kazanma şanslarını da yorumlar şeklinde görürsünüz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu