Bilim ve Teknoloji

En İyi Yazıcılar 2017

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, yeni bir yazıcı almak her zaman kafa karıştırıcı bir süreçtir. Baskı kalitesi, maliyeti, baskı hızı ve daha pek çok konu soru işareti uyandırır.

Bu yüzden de herkese uyacak tek bir yazıcı – printer markası da bulunmuyor. Bu yazıda da en iyi yazıcılar konusundan bahsedeceğiz, şu anda satışta olan uygun printerları listeleyeceğiz.

Samsung Xpress M2835DW

400 TL civarı bir fiyatla satılan Samsung Xpress M2835DW, eksik yönünü bulmanın zor olduğu bir yazıcı modeli. Baskı kalitesi çok iyi, tasarım göze hoş geliyor ve tüm özellikleri de sorunsuz çalışıyor. Etkili lazeri ve uygun fiyatıyla tavsiye edeceğimiz yazıcıların başını çekiyor.

Brother MFC-J5330DW

Brother ürünleri maalesef ülkemizde satılmıyor ama yurtdışından getirme imkanınız varsa, 200 dolara satın alabilirsiniz. Güçlü performansıyla dikkat çeken cihaz, en iyi yazıcı markaları arasında yer alırken küçük ofislerin vazgeçilmezi olacaktır.

Canon Pixma TS8050

600-650 TL arası fiyatlarla satın alabileceğiniz Canon Pixma TS8050, fiyatına göre üst düzey bir performans sergiliyor ve aynı zamanda fotoğraf baskısında da, fotoğrafçılara hitap ediyor. Özellikle üst kalitede XL kartuşlar alırsanız, TS8050’den harika fotoğraf baskıları alabilirsiniz.

HP LaserJet Pro M227fdw

1300-1400 TL gibi bir fiyat etiketi olan HP LaserJet Pro M227fdw, nispeten eski sayılmasına rağmen hâlâ piyasadaki en iyi yazıcılardan. Hem normal, hem de fotoğraf baskılarında üst düzey kalitesi olan cihaz, işletmeler için olmazsa olmaz diyebiliriz. Bilhassa ciddi iş belgeleri düzenliyorsanız, HP’nin bu modeline bakmanızı tavsiye ederiz.

HP OfficeJet 7510

600 TL’ye satılan HP OfficeJet 7510, belki piyasadaki en hızlı yazıcı değil fakat küçük ofislerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek seviyede. Hızlı A3 baskılar ve aynı zamanda düşük baskı maliyeti, onu her ufak çaplı işletme için önemli bir cihaz hâline getiriyor.

HP LaserJet Pro MFP M130nw

Hızlı ve bol fonksiyonlu, aynı zamanda uygun sayılacak fiyatlarla bir yazıcı isteyenler için HP LaserJet Pro MFP M130nw harika bir tercih olacaktır. Baskı kalitesi ve hızı benzer fiyatlı modellere göre çok iyiyken, yaklaşık olarak 650 TL’ye satılıyor.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu