Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

En iyi Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus kılıf – kapakları

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus modelleri pek çok etkileyici özelliğe sahipken, bu derece başarılı bir ekrana sahip cihazların muhtemelen zarar görmesini istemezsiniz.

led göstergeli kılıf galaxy s8

Günümüzde çok fazla kılıf-kapak seçeneği olsa da, kimisi çok etkisiz, kimisi de estetikten uzak oluyor. Bu yazıda Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus telefonlar için yurt içi ve yurt dışından alınabilecek en iyi kılıfları listeledik.

Samsung S8 Standing Cover

Samsung’un resmi sitesinde de satılan bu aksesuar, oldukça kullanışlı ve daha çok telefonu masaüstünde, bir nevi bilgisayar gibi kullanmak isteyenler için üretilmiş. Aynı zamanda aramaları, yanıtları da bu şekilde halledebiliyorsunuz ve ürün altı farklı enkte sunuluyor.

Samsung S8 LED Kapak

Yine resmi bir Samsung ürünü olan LED kapak, hem Samsung’un kendi sitesinden, hem diğer kurumlardan alınabilir. Yaklaşık 250-300 TL arası bir fiyata sahip olsa da, piyasadaki en iyi kapaklardan birisi olduğu için fiyatını normal karşılıyoruz.

Sadece telefonun güç tuşuna basarak kapağın LED özelliğini aktive edebiliyorsunuz. Bu LED ekran da size saat, alarm, batarya, aramalar, mesajlar ve müzikler hakkında 54 farklı ikonla bilgi veriyor. Aynı zamanda aramalara yanıt vermeniz de mümkün. LED kapak da altı farklı renkte satılıyor.

Samsung S8 Alcantara Kılıf

Alcantara, özellikle şık tasarımıyla dikkat çeken, renkli bir kılıf. Süet benzeri bir yapıya sahip olan ürün, aynı zamanda son derece dayanıklı ve dört farklı enkte satılıyor.

Spigen Galaxy S8 Slim Armor CS

Konu kılıf olur da, Spigen’i atlamak olur mu? Türkiye fiyatı 100 TL civarı olan bu ürün, tüm diğer Spigen kılıfları gibi son derece başarılı ve tasarım olarak da göz alıcı duruyor. Belki biraz ‘bilimkurgu’ filmlerinden fırlamış gibi durabilir fakat emin olun Spigen’den memnun kalacaksınız.

Tech21 Galaxy S8 Pure Clear Case

Maalesef bu ürün Türkiye’de resmi olarak satılmıyor fakat koruma ve tasarımı yan yana getiriyor. İsminden de anlayabileceğiniz gibi, kılıf tamamen transparan görüntüde ve bu şekilde telefonunuzun tamamını da görebiliyorsunuz.

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir