Bilim ve Teknoloji

Discovery ekran desen kilidi nasıl kırılır? Reset nasıl atılır

Discovery Ekran desen kilidini unuttum! Nasıl açarım?

general mobile desen kilidi nasıl kırılı

General Mobile Discovery telefonlarda ekran desen kilidi nasıl kırılır konusunda sizleri bilgilendirmek istedik.Hemen telefonu servis yada telefonculara götürüp ücret ödeyerek bu işlemi yapmaya gerek yok.Aşağıdaki adımları basitçe yaparak desen kilidini açabilirsiniz.

Ekran Kilit şifresi nasıl kırılır ?

İlk olarak işlemler başlamadan önce telefonuzun şarj miktarı en az yüzde 50 oranında fazla olması gerekmektedir.

İlk olarak Ses kısma ve power (açma -kapama) tuşlarına basılı tutunuz ve recovery ekranın gelmesini bekleyiniz.Ekrana Factory Mode menüsü gelene kadar tuşları bırakmadan basmaya devam ediniz.Eğer menü gelmezse ise bataryanızı çıkarıp tekrar takarak deneme yapınız.Karşımıza bir ekran açılacak ve bu menüden Clear eMMC seçeneğinin üstüne ses tuşları ile gelerek Power tuşuna basarak onaylayınız.Bu kısa işlemleri yaptıktan sonra bir yükleme keranı karşılaşacaksınız.Bu ekranda yüklemem tamamlandıktan sonra cihaz otomatik olarak yeniden başlayacaktır. Yeniden başlattıktan sonra kendi şahsi ayarlarınızı yaparak telefonuzu açabilirsiniz.

Not: Bu işlemleri yapmadan önce telefonuzun yedeğini almanızı öneriyoruz.Çünkü telefon sıfırlanacağı için tüm bilgileriniz silenecektir.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu