Bilim ve Teknoloji

Çıkması beklenen yeni filmler heyecanladırıyor

2017 yılının ilk yarısını bitirdik fakat ikinci yarısı da sinema açısından oldukça verimli geçecek. Haziran’dan sonra bizi bekleyen Thor: Ragnarok, Baby Driver, Dunkirk ve daha pek çok başarılı film var.

Transformers: The Last Knight

23 Haziran’da çıkacak olan yeni Transformers filminde Mark Wahlberg, Anthony Hopkins, Josh Duhamel ve John Goodman gibi usta oyuncular yer alıyor. Anthony Hopkins’in Optimus Prime içine gireceği film kesinlikle aksiyon ve Transformers severleri memnun edecek.

Baby Driver

Ansel Elgort ile Jamie Foxx’un başrolleri paylaştığı filmde Kevin Spacey de yer alıyor. 28 Haziran’da vizyona girecek olan filmle emin olduğumuz iki şey var; hem mizaha, hem aksiyona doyacağız.

Despicable Me 3

Despicable Me’nin zaten ilk iki filmi büyük beğeni kazanmıştı. Steve Carell ile Kristen Wiig’in seslendirmelerini yapacağı bu üçüncü film de şüphesiz yaz aylarını domine edecek ve sadece küçüklerin değil, aynı zamanda büyüklerin de beğenisini toplayacak.

Spider-Man: Homecoming

Tom Holland’ın Peter Parker rolüne geçtiği yeni Spider-Man filmi Homecoming, 7 Temmuz tarihinde sinemalarda gösterime girecek. Robert Downey Jr. Ve Michael Keaton gibi önemli yıldızların da yer aldığı film bakalım beğeni toplayacak mı?

Cars 3

14 Temmuz’da çıkacak olan, sevilen serinin devam filmi olan Cars 3’te Owen Wilson ile Armie Hammer yer alıyor. Pixar’ın en yaratıcı serilerinden birisi olan Cars, üçüncü filmiyle de göz alıcı olacağa benziyor.

War for the Planet of the Apes

Andy Serkis ile Woody Harrelson’ın başrolleri paylaştığı yeni Maymunlar Cehennemi filmi 14 Temmuz 2017’de gösterime girecek. İnsanlık ve maymunlar arasında yeni bir savaşın konu edinileceği film, fragmandan gördüğümüz kadarıyla yine çarpıcı olacak.

Dunkirk

Inception, Batman Kara Şövalye, Yıldızlar Arası ve Memento gibi sinema tarihine damga vurmuş filmlerle tanınan usta yönetmen Christopher Nolan geri dönüş yapıyor. Birkaç yılın ardından tekrar  bir sinema filmi çeken Nolan, bu sefer bizi İkinci Dünya Savaşı’nın ortasına götürüyor. Tom Hardy’nin başrolde yer aldığı film, daha çok dram ağırlıklı olacak. Fragmanın da harika gözüktüğü yapımda 340 bin müttefik askerinin Fransız sahillerinden kurtarılması konu alınıyor.

The Dark Tower

Idris Elba’ya Matthew McConaughey’in eşlik ettiği film, aslında Stephen King’in epik roman serisinin bir uyarlaması. 4 Ağustos’ta gösterime girecek olan The Dark Tower – Karanlık Kule, heyecan ve gerilim dolu bir eser. Filmin de kitap gibi başarılı olacağı umut ediliyor.

Valerian and the City of a Thousand Planets

Cara Delevingne, Dane DeHaan, Ethan Hawke’ın yanı sıra Rihanna’nın da kadrosunda bulunduğu yapım, aynı zamanda usta Fransız yönetmen Luc Besson’un da dönüş filmi niteliğini taşıyor. Fransız çizgi romanı Valerian’ın uyarlaması olan film, bilim kurgu dalında fakat kendini o kadar da ciddiye almıyor.

Atomic Blonde

Charlize Theorun’un başrolde olduğu, John Goodman ve James McAvoy gibi önemli oyuncuların da bulunduğu Atomic Blonde, İngiliz bir ajanın Berlin’deki maceralarını konu alıyor. John Wick’in kadın versiyonu da diyebileceğimiz film, yüksek aksiyon dozajı sunuyor.

It

Bu yılın ikinci Stephen King romanı uyarlaması olan filmde Bill Skarsgard yer alıyor. 8 Eylül 2017’de gösterime girecek olan It’in ilk fragmanı da son derece etkileyici gözüküyor.

Kingsman: The Golden Circle

29 Eylül 2017’de çıkacak olan yeni Kingsman filminde yine gizli servis ajanları, ilginç icat ve kıyafetler yer alacak. Aynı zamanda Halle Berry ve Jeff Bridges gibi tecrübeli oyunlar da film kadrosunda bulunuyor.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu