Bilim ve Teknoloji

Chrome Kayıtlı Şifreler Nasıl Görülür

Chrome Kayıtlı Şifreler Nasıl Görülür

chrome şifreleri görünür nasıl yapılır

Bilgisayarlarda en çok kullanılan internet tarayıcısı olan Chrome’da bir çok kişi şifrelerini hatırla dedikleri için format yada herhangi bir durumda şifrelerini hatırlamayabilmektedir.Bu durumlarda yapmanız gereken chrome’a kayıtlı şifrelerinizi görülür şekilde yaparak istediğiniz şifreyi öğrenebilirsiniz.

Chrome tarayıcısı üzerinde şifrelerinizi görmek için yapmanız gereken bir kaç adım bulunmaktadır.Bu adımları yaptıktan sonra herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız lütfen bize yazınız.Elimizden geldiği kadar size yardımcı olmaya çalışacağız.

Chrome üzerinde giriş yaptığınız sitelerin şifresini görebilmek için aşağıdaki işlemleri sırası ile yapmalısınız. Bu şifreleri görebilmek için şifrenin kaydedilmiş olması gerektiğini unutmayın.

Öncelikle Chrome menüsüne tıklayarak Ayarlar kısmını seçin. Ardından Gelişmiş ayarları göster kısmına tıklayın. Kayıtlı olan bütün ad ve şifrelerin listesini görebilmek için; Şifreler ve formlar kısmında Kayıtlı şifreleri yönet kısmına tıklayın.

Bu alana geldiğinizde kayıtlı olan tüm şifreleri buradan görmeniz mümkün. Dilerseniz buradan şifrelerinize bakabilir yada silebilirsiniz.

Not: Eğer bilgisayarınıza format atarsanız şifrelerinizin tamamı gidecektir.Malesef bu durumda şifrelerinizi kaybetmiş olacaksınız.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu