Bilim ve Teknoloji

Chrome internet sayfa geçmişi nasıl temizlenir?

Chrome’da son gezilen sayfalar ve fotoğraflar nasıl temizlenir?

chrome internet geçmişi silme

İnternet tarayıcısı olarak bir çok kişi chrome kullanmaktadır.Chrome tarayıcısı hızlı ve güzel bir arayüzü olduğu için çok tercih edilmektedir.uzun bir kullanımdan sonra chrome’da geçmişi silmek isteyebilirsiniz.Bu şekilde chrome’da daha önce girdiğiniz adresleri ve çerezleri tamamıyla silerek bilgisayarınızı rahatlatabilirsiniz.Chrome’da internet geçmişi nasıl silinir diye araştırma yapacaksınız bu haberimiz size göre.

Chrome internet tarayıcısı açıkken CTRL + Shift + Del tuşlarına basarak Tarama Verilerini Temizleme kutucuğunu karşısınıza getirebilirsiniz.Bu kısayol ile en rahat bir şekilde tarama geçmişini silebilirsiniz.

CTRL + Shift + Del tuşuna bastıktan sonra hangi zaman aralığını silmek isterseniz seçeneği belirleyebilirsiniz.Diğer kutucukları işaretleyerekte tam bir temizlik yapabilirsiniz.

Ayrıca herhangi bir sayfayı CTRL + D kısayolunu kullanarak yer imlerinize ekleyebileceğinizi muhtemelen biliyorsunuz. Bunun yanında CTRL + Shift + D kısayolunu kullanarak açık olan tüm sekmeleri aynı anda yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu