Bilim ve Teknoloji

BlackBerry Priv Özellikleri nasıl?

Yeni Akıllı Telefon BlackBerry Priv Karşınızda

blackberry prıv-ozelliklerı

 Marka uzun zamandır bu telefon üzerinde çalışmaktaydı. Telefon modeli olarak gerçekten üst düzey bir telefon yapmayı kafaya koyan BlackBerry, sonunda yeni modelini çıkardı. BlackBerry Priv modelinin sizler için en çarpıcı özelliklerine bir göz atalım  dedik;

5.4 Ekran İnç özelliğine  sahip. Markanın standart özelliği olan ” Tuşlama” özelliği telefondan kaldırılmadı. bunu yapmak telefon için zaten intihar olurdu. Ekran biraz uzun olunca, tuşların önüne doğru indi. 3GB RAM ve 32 GB dahili hafıza yükseltme özelliğiyle beraber, telefon donanım olarak son derece üst düzey bir hale geldi.

18 MP Kamera özelliği de, markanın uzun süre üzerinde çalıştığı bir özellikti. bunu başaran marka, bu sayede kamera desteğinin çok daha büyük olduğu bir telefona sahip olmuş oldu. Artık yeni Model Akıllı telefon olan BlackBerry Priv, markayı da bir nevi kurtaracak.

Memory SD Kartına sahip olduğu için, 200 GB kadar depolama şansınız da oluyor. 1080 P FULL HD ekran özelliği ve videoları izlerken daha geniş ekranda bunu yapma gibi özellikleri sayesinde, son zamanların en dikkat çeken telefonunu kullanmış olacaksınız.

3410maH batarya Özelliği, kendinden tasarruf etme modu ve birçok yenilenen tasarımıyla beraber, markanın piyasaya çıkardığı en gelişmiş telefon olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu