Asus Zenfone 2 mesaj nasıl engellenir ve nasıl iptal edilir?

Asus Zenfone 2 SMS nasıl engellenir?

zenfone 2 mesaj nasıl engellenir

Akıllı telefonların en çok kullanılan özelliklerinden bir tanesi ise kesinlikle mesaj engellemedir.Uygulamasız olarak kaıllı telefonlarda istemediğiniz kişilerden gelecek mesajları yada Spam mesajları engellemektedir.Zefone 2 mesaj engelleme nasıl yapılır diye merak ediyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Hem mesaj hemde numara engellemek için aşağıdaki adımları uygulayın ve herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda bize yorum yazarak ulaşabilirsiniz.

İstenmeyen aramalar ya da mesajlar almamak için engellenen kişiler veya numaralar listenizi  oluşturun. Engellenen aramalar ve mesajlar Engelleme Listesi arşivine kaydedilecektir.

1. ASUS > Contacts (Kişiler)  öğesine, ardından da ayarlar2 > Manage Contacts (Kişileri Yönet)  >  Blocked List (Engellenen Listesi)  öğesine dokunun.

2. artı simgesine dokunup aşağıdakilerden birini yapın:

• Bir kişiyi engellemek için,  Select From Contacts (Kişilerden Seç)  öğesine dokunup, kişiler  listenizden engellemek istediğiniz kişiyi seçin.

• Bir numarayı engellemek için,  Add a Number (Bir Numara Ekle)  öğesine dokunup,  engellemek istediğiniz numarayı girin.

3. Tamamladığınızda  OK (Tamam)  öğesine dokunun

Asus Zenfone 2 numara nasıl engellenir?

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

1 Comment

  1. samet

    13 Eylül 2019 at 17:32

    sadece arama engelleniyor sms geliyor hala

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir