Bilim ve Teknoloji

Android ve iPhone’da Snapchat Hesabı silmek için 2 yöntem

Android ve iPhone işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda Snapchat hesabı kaldırmak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

snapchat kaldırma

Ziyaretçilerimiden gelen bazı soruları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.Çok fazla ihtiyacınız olmayacak fakat biz yinede bu konuyu açmak istedik.

Snapchat uygulaması zaman içinde işlerinizi yapmanıza engel oluyorsa bir kaç işlemle snapchat programını hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Snapchat Hesabı Silmek İçin İlk Yöntem

İlk olarak yapmanız gereken belirttiğimiz linki koplayıp tarayıcınızın internet satırına yapıştırınız. https://accounts.snapchat.com/accounts/login?continue=https%3A%2F%2Faccounts.snapchat.com%2Faccounts%2Fdelete_account bu linke giriş yapın ve kullanıcı adınızla parolanızı yazın. Ardından kutucuğu işaretleyin ve Log in olun. Kullanıcı adınızı yeniden girdikten sonra Delete my account kısmını seçin. Bu yöntemle snapchat hesabınız kapanmış olacaktır. hesabınıza 30 gün içinde yeniden dönme şansınız bulunmaktadır.

Snapchat Hesabı Silmek İçin İkinci Yöntem

Snapchat uygulamasının adresine girdikten sonra aşağı kısma doğru kaydırma yaparak Company yazan kısmın altındaki Support seçin. Learning the basics işaretleyin. Account Settings diyerek ilerledikten sonra Delete an Account kısmına tıklayın. İlk yöntemdeki gibi devam edin.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu