Bilim ve Teknoloji

2017’de vizyona girecek en iyi 5 film

Film tutkunları 2017’de girecek filmleri merak etmektedir.Teknoscrool.com olarak sizlere 2017 yılında girecek ve ses getirecek filmleri listelemek istedik.

2017-vizyon-filmleri

– 2017 vizyona girecek filmlerin ilk sırasında ise Hızlı ve Öfkeli 8 filmi yer almaktadır.Sinema tarihinin en uzun soluklu film serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli filminin 8.serisi daha heyecanlı olacak.Yönetmen koltuğunda bu sefer F. Gary Gray’in oturduğu yapımın oyuncu kadrosunda Vin Diesel , Dwayne Johnson, Jason Statham, Lucas Black ve Kurt Russell gibi tecrübeli isimler yer almaktadır.7.serisinde filme dahil olan Jason Statham ile film daha bir renklendi diyebiliriz.Tabi dizinin başrol oyuncularından olan Paul Walker’ın vefat etmesinden sonra dizide büyük bir kan kaybı olmuştu.Hatta 7.serinin çekimlerinde vefat ettikten sonra kullanılan teknoloji ile dizide kendisini gördük.Serinin son filminde ise Paul Walker’ın olup olmayacağına dair net bir bilgi bulunmamaktadır.Hızlı ve Öfkeli 8 filmi 14 Nisan 2017 günü vizyona girecektir.

– Aksiyon ve Bilim kurgu hayranları Transformers 5 filminide sabırsızlıkla bekliyor.Serinin 5.filmi Transformers 5 son Şövalye filminde yönetmen koltuğunda serinin sevilen yönetmeni Michael Bay bulunuyor.Filmin başrollerinde bir önceki filmin Cade Yeager’ı Mark Wahlberg, Laura Haddock, Anthony Hopkins, Josh Duhamel ve Santiago Cabrera yer almaktadır.Transformers 5 filmi 23 Haziran 2017 günü vizyona girecektir.

– Başarılı oyuncu Vin Diesel2in yer aldığı Yeni Nesil Ajan: Xander Cage’in Dönüşü filmi heyecanla beklenmektedir.Yönetmenliğini D.J. Caruso üstlenmektedir.Bu aksiyon dolu film 27 Ocak 2017 günü vizyona girecektir.

– Çocukların favori animasyon filmi olan Arabalar filminin 3.serisi geliyor.Aslında sadece çocuklar değil yetişkinlerde bu animasyon filmine hayran kalmaktadır.Pixar’ın başarılı animasyon filminde Şimşek McQueen’in yeni maceralarına tanık olacağız.Arabalar 3 filmi 16 Haziran 2017 günü vizyona girecektir.

– Resident Evil tutkunlarına çok güzel bir haberimiz var.Son filmde Alice insanlığın zombilere karşı verdiği savaştan sağ olarak kurtulan tek kişi olmuştu.Sinema tarihinin başarılı serilerinden olan Resident Evil: Son Bölüm filmi 3 şubat 2017 günü vizyona girecektir.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu