Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

2017’de vizyona girecek en iyi 5 film

Film tutkunları 2017’de girecek filmleri merak etmektedir.Teknoscrool.com olarak sizlere 2017 yılında girecek ve ses getirecek filmleri listelemek istedik.

2017-vizyon-filmleri

– 2017 vizyona girecek filmlerin ilk sırasında ise Hızlı ve Öfkeli 8 filmi yer almaktadır.Sinema tarihinin en uzun soluklu film serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli filminin 8.serisi daha heyecanlı olacak.Yönetmen koltuğunda bu sefer F. Gary Gray’in oturduğu yapımın oyuncu kadrosunda Vin Diesel , Dwayne Johnson, Jason Statham, Lucas Black ve Kurt Russell gibi tecrübeli isimler yer almaktadır.7.serisinde filme dahil olan Jason Statham ile film daha bir renklendi diyebiliriz.Tabi dizinin başrol oyuncularından olan Paul Walker’ın vefat etmesinden sonra dizide büyük bir kan kaybı olmuştu.Hatta 7.serinin çekimlerinde vefat ettikten sonra kullanılan teknoloji ile dizide kendisini gördük.Serinin son filminde ise Paul Walker’ın olup olmayacağına dair net bir bilgi bulunmamaktadır.Hızlı ve Öfkeli 8 filmi 14 Nisan 2017 günü vizyona girecektir.

– Aksiyon ve Bilim kurgu hayranları Transformers 5 filminide sabırsızlıkla bekliyor.Serinin 5.filmi Transformers 5 son Şövalye filminde yönetmen koltuğunda serinin sevilen yönetmeni Michael Bay bulunuyor.Filmin başrollerinde bir önceki filmin Cade Yeager’ı Mark Wahlberg, Laura Haddock, Anthony Hopkins, Josh Duhamel ve Santiago Cabrera yer almaktadır.Transformers 5 filmi 23 Haziran 2017 günü vizyona girecektir.

– Başarılı oyuncu Vin Diesel2in yer aldığı Yeni Nesil Ajan: Xander Cage’in Dönüşü filmi heyecanla beklenmektedir.Yönetmenliğini D.J. Caruso üstlenmektedir.Bu aksiyon dolu film 27 Ocak 2017 günü vizyona girecektir.

– Çocukların favori animasyon filmi olan Arabalar filminin 3.serisi geliyor.Aslında sadece çocuklar değil yetişkinlerde bu animasyon filmine hayran kalmaktadır.Pixar’ın başarılı animasyon filminde Şimşek McQueen’in yeni maceralarına tanık olacağız.Arabalar 3 filmi 16 Haziran 2017 günü vizyona girecektir.

– Resident Evil tutkunlarına çok güzel bir haberimiz var.Son filmde Alice insanlığın zombilere karşı verdiği savaştan sağ olarak kurtulan tek kişi olmuştu.Sinema tarihinin başarılı serilerinden olan Resident Evil: Son Bölüm filmi 3 şubat 2017 günü vizyona girecektir.

Kategoriler
Genel

Çalgı Çengi İkimiz filmi yorumları

Uzun zamandır beklenen filmin ikincisi yolda..2017 filmleri arasında en çok beklenen film olarak gösteriliyor.

çalgı çengi ikimiz inceleme

Murat Cemcir ve Ahmet Kural şüphesiz en çok sevilen ikili olarak hayatımızda yer alıyor.Rol aldıkları her film ve dizide muhteşem performansları ile büyük beğeni toplamaya devam ediyor.Çalgı Çengi filminin her karesi hala hafızalarımızda canlanmaktadır.Bu süper ikilinin hayranlarına güzel bir haberimiz var.Çalgı Çengi İkimiz filmi 2017 Ocak ayında vizyona gireceği belirtiliyor.Şimdiden sosyal medya üzerinden yorumların arttığını görüyoruz.Binlerce kişi filmi izlemek için heyecanla beklenirken filmin konusuda çok merak edilmektedir.İşler Güçler dizisinden sonra Düğün Dernek filmindeki başarıları ile zirve yapan ikili bakalım yeni filmleri Çalgı Çengi ikimiz filminden nasıl olacak göreceğiz.

Teknoscrool.com olarak şimdiden Çalgı Çengi İkimiz filmi yorumları için konumuzu açmak istedik.Ayrıca bir anket yaparak filme gidip gitmeyeceğinizi merak ediyoruz.

Not:Fragmanı resmi olarak yayınlandıktan sonra filmin resmi internet sitesindeki ait videoya bağlantı adresi sunacağız.

[poll id=”24″]