Kategoriler
Kimdir

Sinem Kobal Kimdir ve Kaç yaşında?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Sinem Kobal Kimdir ve Sinem Kobal Kaç yaşında?

sinem kobal kimdir

Sinem Kobal İstanbul’da dünyaya gelen 14 Ağıstos 1987 doğumlu oyuncudur. İlk olarak Selena dizisi ile ismini duyuran Sinem Kobal ardından Lise Defteri ve Dadı ismindeki televizyon dizilerinde rol almıştır.

Romantik Komedi filminde de başarılı bir performans sergileyen Sinem Kobal mühendis bir baba ile ev hanımı olan bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Sinem Kobal’ın bale eğitimi hakkında da uzun yıllar boyu deneyimleri olmuştur. Sinemm Kobal oyunculuk kariyerine 13 yaşında Dadı dizisi ile beraber başlamıştır. 2002 yılında başlayan Dadı dizisinde bir evin kızını canlandıran Sinem Kobal ünlü oyuncularla bir araya gelerek oyunculuğunu ilerletmiştir. Selena dizisi ile şöhret basamaklarını tırmanan Sinem Kobal Jetix Çocuk Ödüllerinde sevilen oyuncu olarak seçilmiştir.

Lise eğitiminden sonra Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun olan Kobal; Sahne ve Gösteri Bölümü’ne katılarak bu bölümü başarı ile bitirdi. Hürrem Sultan, Lise Defteri gibi dizlerle başarısını perçinleyen Sinem Kobal Ayakta Kal ve Romantik Komedi filmleriyle film dalında da başarılar yakaladı. Arda Turan ile sevgili olduğu dönemlerde en popüler zamanlarını yaşayan Sinem Kobal kısa süre önce ünlü futbolcudan ayrılarak kendine yeni bir yol çizdi.

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir