Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Yandex navigasyona işyeri ekleme

Yandex’e navigasyona firmanızı eklemek istiyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz.ü

yandex

Yandex, sadece arama motoru hizmeti sunmuyor.Arama motorunun haricinde de birçok hizmeti bulunan Yandex’te en çok tercih edilen hizmet ise kesinlikle ücretsiz kullanılan Yandex navigasyon hizmetidir.Birçok kişinin akıllı telefonunda yandex navigasyonu görebilirsiniz.Bu kadar aktif kullanan yandex navigasyonda kurumunuzun,işyerinizin ve şirketinizin yerini eklemek istemez misiniz? Müşteriler sizi yandex navigasyonda bulmasını istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.Günümüz teknolojisinde artık adres sorma kalmadı, onun yerine navigasyonda aramayı tercih ediyoruz.

Yandex’e işyerini eklemek , diğer sistemlerde olduğu gibi çok zor değildir.Herhangi bir adres doğrulama postası ve onay aşaması gerektirmeden yandex navigasyon’a işyerinizi ekleyebilirsiniz.

İlk olarak şunu söylemek istiyoruz.Yandex’in istediği bilgileri doğru girmeniz sizin açınızdan iyi olacaktır.Yandex’in istediği bilgileri girdikten sonra hemen yandex navigasyon’da gözükmeyeceğini belirtelim.İşyerinizi onayladıktan sonra yandex haritalarda işyerinizi görebilirsiniz.İlk zamanlar yandex navigasyon’da işyerim gözükmüyor diyeceksiniz.Navigasyon’da gözükmek için mecburen uygulamaya gelecek olan güncellemeyi beklemek zorundasınız.Yandex, belli periyotlarda uygulama güncellemesini yapmaktadır.

Yandex Firma Ekle

Yukardaki linke giriş yaptıktan sonra “Kurum ekle” sayfasına yönlendirileceksiniz.

Firmanızın konum, kurum adı, adres bilgilerini detaylı olarak yazınız.

Adres bilgisini tam ve eksiksiz olarak yazmanız halinde, uyarı ekranında “adres onaylandı” uyarısını alacaksınız.Üst kısımda istenen bilgileri doldurduktan sonra “web sitesi” ve “Faaliyet alanları” seçeneklerinden size en uygun olanı seçiniz.Dipnot olarak bir konuyu açıklama istiyoruz.Eğer web sitenizde işyeri adresi yazıyorsa onaylanma süreci daha kısa ve kolay olacaktır.

Tüm bilgileri girdikten sonra doğrulama kodunu yazarak “Gönder” seçeneğine tıklayın.

Rehber’e yeni kurum eklendi” uyarısını aldıktan sonra ortalama olarak 1 hafta bekleniyiniz.

Eğer 1-2 hafta aralığında firmanız eklenmezse bilgilerinizde bir yanlışlık olarak.İlgili sayfayı tekrar kullanarak başvuru yapmanızda fayda vardır.