Kategoriler
Android Haberleri Apple iOS Haberleri Bilim ve Teknoloji

Whatsapp grup mesajları bildirimleri nasıl kapatılır

Whatsapp grup mesajları nasıl kapatılır

3

Whatsapp dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olmaya devam ediyor.Yaptığı yenilikler ilede hemen hemen her 10 telefonun 9’unda whatsapp uygulaması bulunmaktadır.Whatsapp’ın bazı özellikleri rahatsız ettiği için uygulama size kolaylık sağlayarak bunları kapatmanıza olanak sağlamaktadır.Whatsapp kullanıcıları bazen grup mesajlarından dolayı rahatsız olmaktadır.Grup mesajlarını engellemenin yolu mevcuttur.Whatsapp üzerinden yapacağını bir kaç basit işlem ile grup mesajlarını almayacaksınız.

Grup mesajlarını kapatmak için yapılması gerekenler

Grup mesajlarından gelen bildirimleri kapatmak için mesaj kutusunun içinde yer alan grup bilgileri sekmesinden gelen mesajları sessize alabilirsiniz.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Whatsapp’a yeni özellikler geliyor

Whatsapp’a yeni özellikler geliyor

2

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan whatsapp’a yeni özellikler geleceği duyuruldu.Geçtiğimiz günlerde whatsapp sesli arama özelliği ile farklılık yaratmıştı.

Şimdi ise yeni gelecek özellikler ile whatsapp daha çok kullanışlı hale gelecek. Özelliklerin arasında her kullanıcıya özel ileti mesajı tanımlanabilecek.Ayrıca kişilere özel arka plan resmi eklenebilecek olması renk katacak.

Hızlı mesaj okuma eklentisi ile akıllı telefonlarda tuş kilidi açmadan mesaj gönderilip okunabilecek.Bu özelliklerin eylül ayında gelebileceği söylentiler arasında yer almaktadır.