Kategoriler
Genel

Swarm Hesap kapatma adımları

Online yer bildirimi yapmak için kullanılan Swarm, nasıl kapatılır? Swarm hesap silme nasıl yapılır?

Swarm hesap silme nasıl yapılır sorusunun yanıtı veriliyor. Bu işlemi anında yapabilirsiniz. Bilmeniz gerekenler arasında geçici bir silme işleminin yapılamayacak olduğudur. Diğer sosyal hesaplarda olduğu gibi dondurma işleminin ne yazık ki bu sosyal uygulama üzerinden gerçekleşmesi mümkün değil.

Swarm Hesabı Silmek

Hesabı silmek isteyen kişiler, bunu telefondan yapamaz. Bunun için hesabın tamamen silinmesini istiyorum diyen kişiler için işlem basamağı, bilgisayar kullanması ile başlayacak. Yapılması istenen işlemin mobil uygulama üzerinden gerçekleşmesine izin verilmiyor. Direkt olarak hesabınızın silinmesi için yapmanız gereken, bilgisayar tarayıcıları üzerinden resmi swarm hesabı üzerinden bilgilerinizin de doğrulanması ile hesabın silinmesini sağlamak.

Hesabı Sil;

Bilgisayar üzerinden giriş yapmanız durumunda, direkt olarak silme işlemi gerçekleşecektir. Bağlantı üzerinden hesap silme sayfasına gelerek, bu alanda silme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bilgilerinizin doğrulması güvenliğiniz için istenir. Bu bilgileri tamamladıktan sonra sorulan sorulara da yanıt vererek işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Neden Ayrılıyorsun?

Evet, sorulan sorular arasında Swarm hesap silme işlemi için direkt olarak bu işlemin neden gerçekleştiği sorusu var. Sizin için önerilen birkaç cevap var. Ancak dilerseniz diğer seçeneğine tıklayarak da bu alanda sunulan seçenekler üzerinden işlemlerin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Kısa süre içinde neden belirtip, işlemin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Silme Onayı

Hesabın tamamen silinmesi için istenen, direkt olarak onayın verilmesidir. Bunun için emin misin butonu oluşturulmuştur. Kırmızı renkte verilen bu butona tıkladıktan sonra tamamen onay verip hesabın silinmesini sağlayabilirsiniz. Sizin için sunulan bu işlem sonrasında, direkt olarak silme işlemi de gerçekleşmiş olacaktır. Değerlendirip, bu alanda sunulan tüm işlem basamaklarını gerçekleştirip, direkt olarak silmeyi başaracaksınız.

Swarm hesabının silinmesi onayı;

Onay verildikten sonra yeniden hesaba giriş yapılması mümkün olmuyor. Bunu bilerek, hesap dondurma gibi bir işlem olmadığını da hatırlayarak işleminizi gerçekleştirmeniz önerilir. Swarm hesabının silinmesi için yapmanız gerekenleri yaparak, anında işleminizi tamamlayın. Seçim yaparak işlemi gerçekleştirin.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Swarm’da gizli check-in nasıl yapılır

Swarm’da Gizli Check-In yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

swarm-gizli-check-in

En popüler check-in uygulaması olan Swarm her geçen gün yeni bir özellik eklenerek daha da gelişmiş hale getiriliyor. Swarm uygulamasında gizli check-in özelliği yapma sayesinde arkadaşlarınızın haberi olmadan gittiğiniz yerlerde bildirim yapabileceksiniz.

Gittiğiniz yerlerden arkadaşlarınızın haberi olmaması için check-in ekranında yer alan kilit simgesine dokunmanız yeterli. Check-in yaptığınızda artık arkadaşlarınız bulunduğunuz yeri göremez.

Bu şekilde gizli check-in yapmanın eksi yönleri de mevcut. Gizli yer bildirimlerinde ödüllendirme sistemi ortadan kalkıyor. Ödüllerden faydalanamıyorsunuz. Yer bildirimlerinizi her defasında gizli yapmak için her yeni check-inde kilit simgesine tıklamak zorundasınız.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Swarma giriş yapamıyorum yeni şifre alamıyorum

Swarma giriş yapamıyorum yeni şifre alamıyorum sorunu en çok karşılaşılan sorunlar arasında yer alıyor.Peki çözümü nasıl?

swarm giriş olmuyor

Swarm uygulaması son zamanların en popüler sosyal medya uygulamaları arasında yer almaktadır.Sorunsuz çalışan sistemi ve çeşitli hizmetleri ile Swarm uygulaması hemen hemen her telefonda bulunmaktadır.Bir ziyaretçimiz Swarm uygulamasında sorunlar yaşadığını yazmıştır.Genellikle Swarm giriş yapamadığını ve yada Swarm’dan yeni şifre almak istediğinde başarısız olduğunu yazmıştır.Bu konuyu internette araştırdığımızda birçok kişinin karşılaştığını görmekteyiz.özellikle Google Play Store ve Apple Store mağazalarında uygulamanın altın yorum olarak hep bu tarz şikayetler yer almaktadır.Sizlere Swarm yeni şifre almak için bazı yöntemleri yazmak istiyoruz.

İlk olarak şifremi unuttum linkini tıklayarak yeni şifrenizi isterseniz mailinize isterseniz cep telefonuile doğrulayabilirsiniz.E-Mail yöntemi ile yaptığınızda mailinize eğer yenileme maili gelmiyorsa ilk olarak Spam/önemsiz klasörüne bakmanız gerekmektedir.Eğer yinede maili gelmediyse kullanığınız Kişisel eposta kutunuzun ayarlarındaki engellediğiniz listede *@foursquare.com uzantılı email olup olmadığını kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Bu yöntemlerden sonra yinede e-mail hesabınıza herhangi bir mail gemiyorsa lütfen bize bildiriniz.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Swarm’da Şehir Değiştirme Nasıl Yapılır?

Swarm uygulamasında şehir nasıl değiştirilir?

swarm şehir değiştirme nasıl

Swarm uygulamasında profilinizdeki şehir bilgisini değiştirmek istiyorsanız bu işlemi Swarm üzerinden yapmanız mümkün değil. Bu işlemi sağlıklı bir şekilde yapabilmek için foursquare sayfasına giriş yapmanız gerekmek.

Https://tr.foursquare.com/settings linkine tıkladıktan sonra sitenin ayarlar kısmına girmeniz gerekmektedir. Burada iszden email ile şifre isteyebilir. Bunun için bilgilerinizi eksizksiz şekilde girin ve ayarlar kısmına ulaşın. Ayarlar kısmında Konum yazan bölgeye bulunduğunuz şehri yazabilir yada isteğe göre orada gözükmesini istediğiniz herhangi bir şehir ismini yazabilirsiniz. Şehir ismini belirledikten sonra Değişiklikleri Kaydet diyerek işleminizi sonlandırabilirsiniz.

İşlemin ardından Swarm uygulamasına gidin ve konumun değişip değişmediğini kontrol edin. Belirlediğiniz şehir ismini profil fotoğrafınızın altında göreceksiniz.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Swarm’da hesap nasıl silinir?

Swarm hesap silme?

swarm hesap silme nasıl

Yer bildirimi yaptığınız Swarm uygulamasını silebilmek için ilk olarak Foursquare hesabınızı silmelisiniz. Bu hesabı sildiğiniz takdirde Swarm hesabınızda silinmiş olacaktır.

Swarm hesabını silebilmek için öncelikle; foursquare.com adresine girin ve hesabınızı aktif hale getirin. Ardından https://tr.foursquare.com/delete_me kısmına tıklayın. Gelen sayfada size buradan neden ayrılmak istediğinizle ilgili bir soru yöneltilecek. Bu soruya herhangi bir cevap yazın. Ardından sayfanın en alt kısmında yer alan Delect Account kısmına tıklayın.

Swarm hesabı için Facebook adresinizle giriş yaptıysanız o halde Delete Account kısmı yoksa ilk olarak hesabınıza şifre belirlemeniz gerekecek. Onayı verdikten sonra ardından Swarm hesabınız silinmiş olacaktır.

Kategoriler
Android Haberleri

Swarm’da Check-İn Bildirimleri Nasıl Kapatılır

Swarm’da Check-İn Bildirimleri Nasıl Kapatılır?

Swarm'da Check-İn Bildirimleri Nasıl Kapatılır

Swarm uygulaması en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor.Bu uygulamanın bir çok detaylı özellikleri bulunmaktadır.

Yer bildirimleri yapmak ve almak için kullandığınız Swarm uygulamasında bir süre sonra gelen bildirimlerden sıkılabilirsiniz. Check-inler sebebiyle rahatsızlık duyuyorsanız kapatmanız çok basit. İki aşama ile Swarmdan gelen bildirimlerden kurtulmanız mümkün.

İlk olarak Swarm’a giriş yapın. Ardından Ayarlar menüsünün içine girin. Ayarlar menüsü profil sayfasının üstünde yer alamktadır. Çark işareti şeklindedir. Buradan Bildirimler-Check-in bildirimleri kısmına girerek Kapalı şekle getirin. Bundan sonra o kısmı düzeltmediğiniz sürece Swarm’dan gelen bildirimleri telefonunza almayacaksınız.