Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Samsung Galaxy M30s numara engelleme

Samsung Galaxy M30s numara engelleme nasıl yapılır konusunda bilgi arıyorsanız bu yazımızın size faydası olacaktır.

Aslında bütün Samsung modellerinde numara engelleme işlemleri hemen hemen aynıdır. Aramızda ilk defa akıllı telefon kullanıcısı olabileceği için sitemizde olmasını istedik.

Samsung’da iki farklı yöntem ile numara engelleme yapabilirsiniz.

1.Yöntem: Sizi arayan numaranın yada kişinin üstüne basılı tuttuğunuzda ufak bir pencere açılacaktır. Bu menüden numara engellemeye basmanız yeterli olacaktır.

2.Yöntem: Telefon uygulamasını başlatın ve 3 nokta üst üste butonuna basıp → Ayarlar → Numaraları engelle üzerine dokunun. Kayıt veya Rehber üzerine dokunun, kişileri ya da telefon numaralarını seçin ve Tamam üzerine dokunun

Engellediğiniz numaralar sizinle iletişim kurmak istediğinde, herhangi bir bildirim almazsınız. Aramalar, arama günlüğüne kaydedilir.

Samsung numara engelleme konusunda sormak istediğiniz soru olursa bize yorum yazarak ulaşabileceğinizi hatırlatalım.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Samsung Galaxy A7 numara engelleme

Samsung Galaxy A7 (2016) numara engelleme işlemi hakkında bilgi arıyorsanız bu yazımız tam size göredir.

galaxy-a7-numara-engelleme

Akıllı telefonlarda en çok kullanılan özelliklerden bir tanesi ise sizi rahatsız eden numaraları engellemektir.Rahatsız eden reklam aranmaları yada istemediğiniz bir kişinin sizi aramasını istemiyorsanız birkaç basit işlem ile gerçekleştirebilirsiniz.Samsung Galaxy A7 modelinde numara engelleme istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

En kolay yöntem ise engellemek istediğiniz kişinin numarasının üzerine basılı tutunuz.Açılan ekranda ” Otomatik reddetme listesine.. ” sekmesine basınız.İşlem sonrasında reddetme listesine eklendi uyarısı verecektir.

Peki Galaxy A7’de engellenen numara nasıl kaldırılır diyorsanız;  Ayarlar-Cihazım-Arama-Arama reddetme sekmelerine giriş yapınız.Açılan ekranda otomatik reddedilecekler listesine tıklayın ve engellenmiş olan numaraları göreceksiniz.İstediğiniz numarayı buradan kaldırabilir yada yeniden engellenecek numara girebilirsiniz.

Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız bize yorum yazarak ulaşabilirsiniz

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Galaxy Note 7 numara engelleme ve kaldırma

Galaxy Note 7’de rahatsız eden numaraları nasıl engelleyebilirim diyorsanız işte bu sorunun cevabı;

galaxy note 7 numara engelleme

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli tanıtıldıktan sonra Türkiye’ye gelmesi sabırsızlıkla beklenmektedir.Galaxy Note 7 Türkiye’ye geldikten sonra birçok kişi bu telefonu almak isteyecek.Sosyal medya üzerindende telefona olan ilginin büyük olacağına hiç şüphe yok diyebiliriz.Galaxy Note 7’ye ilk kez sahip olacaklar bu modelde numara engelleme nasıl yapılacağını merak edecektir.Özellikle ilk kez samsung kullananlar bilmediği için araştırma yapacaktır.Teknoscrool.com olarak şimdiden bu konuyu açmak istedik.Samsung modellerinde numara engelleme işlemi genellikle aynı olmaktadır.Sizi rahatsız eden numaranın üzerine basılı tutun ve numara engelleme sekmesine tıkladıktan sonra o numara artık sizi rahatsız etmeyecektir.Diğer bir yöntem ise telefonda ayarlar-cihazım-arama sekmelerinden Arama Reddetme bölümündende numara ekleme işlemi yapabilirsiniz.

Galaxy Note 7 engellenen numara kaldırmak istiyorsanız telefonda ayarlar-cihazım-arama sekmelerinden Arama Reddetme bölümünden hangi numarayı kaldırmak istiyorsanız o numarayı silebilirsiniz.