Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Samsung Galaxy S9 Plus bataryalı kılıf

Samsung Galaxy S9 Plus şarj az gidiyor diyorsanız size bir önerimiz bulunuyor.

Fotoğraf: ZeroLemon

Bildiğiniz üzere akıllı telefonların şarjı 1 gün bile neredeyse gitmemektedir. Çok aktif kullanan kişiler yanında ekstradan taşınabilir şarj cihazı bulunmaktadır. Bu cihazlarda kapasite arttıkça ebatta doğru orantılı olarak arttığı için mecburen taşıması da zor olmaktadır.

Yanında taşınabilir şarj cihazı ile içli dışı yaşamak istemiyorsanız ZeroLemon isimli bir teknoloji şirketi 5200 mAh kapasitesine sahip bir kılıf üretti. Bu şirket sadece Galaxy S9 Plus değil, diğer bütün telefonlar için bataryalı kılıf üretmektedir.

Galaxy S9 Plus için üretilen bu kılıf sadece şarj desteği sunmuyor. 360 derece tamamen telefonu darbelerden ve çiziklerden korumaktadır.

Samsung Galaxy S9 Plus bataryalı kılıf fiyatı ise yurt dışında 39.99 dolardır.

Kategoriler
Donanım Haberleri

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Silikon fiyatı

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Silikon fiyatları konusunda arama yapıyorsanız bu yazımızın size faydası olacaktır.

Samsung’un ses getiren iki amiral gemisi modeli olan Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus fiyatları netleşti. Tabi bu fiyatlardan sonra bu telefonu kılıfsız olarak kullanmak çok zor olacaktır. Neden derseniz Galaxy S9 fiyatı 4599 TL, Galaxy S9 Plus ise 5199 TL’dir. Bu telefonun başına gelebilecek herhangi bir talihsiz kaza sizin canınızı oldukça sıkacaktır. Bu kadar parayı verdikten sonra bir kılıf almanız sizi üzmeyecektir.

Samsung, Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus kılıf fiyatlarınıda açıkladı. Genellikle kullanıcıların en çok tercih ettiği kılıf çeşidi olan Silikon kılıf fiyatı netleşti. Galaxy S9 Silikon kılıf 4 farklı renk çeşiti yer alıyor. Pembe, Siyah, Mavi ve Gri olmak üzere kılıf çeşitleri arasında en çok renk seçeneğine sahiptir. Ayrıca kılıflar arasında da en ucuz fiyata sahip olan kılıf modelidir.

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Silikon kılıf fiyatı 159 TL’dir. Biz yinede sizlere diğer kılıf fiyatlarını da yazmak istedik.

Samsung resmi internet sitesinde kılıf fiyatları şöyle;

Açık görünümlü kılıf: 369 TL

LED göstergeli kılıf: 399 TL

Alcantara Kılıf: 299 TL

Sabitleyici Koruyucu Kılıf: 249 TL

Hyperknit Kılıf: 199 TL

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Samsung Galaxy S9 kılıf çeşitleri ve fiyatları

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli olacak olan Galaxy S9 için geri sayım başladı diyebiliriz.

Son zamanlarda internette en çok haberi yapılan olan Galaxy S9 henüz resmi olarak tanıtılmadan Galaxy S9 kılıfları çıkmaya başladı.Evet garip ama Alibaba’da Galaxy S9 kılıfları satılmaya başlandı.Tabi normal olarak şu an Galaxy S9 kılıf siparişi veren olmayacaktır.Zaten bu tarz ilanlar sadece alışveriş sitesinde yerini hazırlamak için koyulmaktadır.Resmi olarak tanıtıldıktan sonra telefonun ebatları netleştikten sonra Galaxy S9 kılıfları daha net olacaktır.

İşin açıkcası 4 Bin TL üstü bir telefon alıyorsunuz, çakma bir kılıf kullanmayı neden tercih edesiniz ki. Orjinal fiyatları pahalı gelirse sağlam ürünler üreten aksesuar şirketleri bulunmaktadır.Buralara da bakarak çin mallarından daha kaliteli ürünler bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy S9 orjinal kılıf çeşitleri ise az çok belli oldu diyebiliriz.Bildiğiniz üzere Samsung’un resmi aksesuar satış sitesinde orjinal kılıflar satılmaktadır.Genellikle Samsung yeni çıkardığı telefon modelleri için aşağıdaki kılıf çeşitleri koymaktadır.Neden derseniz bu kılıf çeşitleri hem kulllanışlı hem sağlam olduğu için tercih edilmektedir.

Galaxy S9 kılıf çeşitleri

Alcantara kılıf: Bu kılıf çeşiti orjinal kılıf çeşitleri arasında en ucuz olanı diyebiliriz.Fiyatı ise ortalama olarak 189 TL civarlarındadır.

Clear View Kılıf: Bu kılıf çeşiti ise en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.Telefonun kapağını açmadan kapak üzerinden tüm bildirimleri görebilirsiniz.Direk olarak LED ışıkları yansıttığı için çok güzel bir görüntü oluşturmaktadır.Ortalama fiyatı ise 249 TL civarlarındadır.

Galaxy S9 LED Flip cüzdan kılıf: Samsung daha önce böyle bir kılıf çıkarmamıştı.Bu model için çıkartırsa çok tercih edilebilir.Artık telefonlar büyük olduğu için cüzdan taşımak yerine cüzdanlı kılıf almak daha avantajlı hale gelmektedir.İlk defa üretileceği için malesef fiyat tahmin edemiyoruz.

Silikon kılıf: Samsung her modeline ürettiği gibi Galaxy S9 içinde böyle bir kılıf üretecektir.En ucuz ve basit bir kılıftır.Ortalama fiyatı ise 49 TL olması beklenmektedir.