Kategoriler
Apple iOS Haberleri

iPhone Periscope hesabı tamamen nasıl silinir

Popüler uygulama olan Periscope hesabı nasıl silinir?

periscope nasıl silinir

Periscope, Twitter üzerinden yayın yapan popüler bir uygulamadır.Kısa süre içinde Periscope uygulaması milyonlarca kişi tarafından kulllanıldı.Periscope başarılı bir uygulama fakat skandalları ilede gündemden düşmedi.Telif hakları olan maç yayınlarının yapılması,cinsel içerikli yayınların yayınlanması v.s. v.s. bir çok zararlı içeriklerde paylaşıldı.Bir ziyaretçimiz iPhone telefonda Periscope hesabı nasıl tamamen silebilirim diye soru sormuştur.Elimizden geldiğinde detaylı olarak soruları cevaplamaya çalışıyoruz.Eksik anlatımlarımız olursa lütfen kusura bakmayınız.

Periscope hesabınızı silmek için Twitter hesabınıza ait email adresinden help@periscope.tv adresine Twitter ve Periscope kullanıcı adlarınızıda ekleyerek mail atmanız yeterli olacaktır.Kısa bir süre içinde hesabınızın silinecek ve size geri bildirim yapılacaktır.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Periscope hesabı nasıl silinir (Android ve İOS)

Periscope hesabı nasıl kapatılır

periscope nasıl silinir

Son zamanların favori uygulaması plan periscope, twitter üzerinden canlı yayın yapma olanığı sunmaktadır.Bu uygulama artık o kadar çok hayatımızda kullanılmaya başlandı ki bazı resmi görüşmelerde bile canlı yayın olarak sunuldu.Periscope kullananların bazıları hesabını nasıl silmek istediğini merak etmektedir.

PERİSCOPE HESABI TAMAMEN NASIL SİLİNİR

Hesabınızı silmek için help@periscope.tv adresine Twitter hesabınızda kullandığınız mail adresinizden “Delete Account” konulu bir mail atmalısınız. E-posta içerisine Periscope kullanıcı adını yazmalısınız.

Periscope hesabımı silmek için ingilizce metni kullanabilirsiniz

Hi,

I would like to delete my account

thanks