Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Galaxy Note 8 LED göstergeli kılıf ile çıtayı yükseltin

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 tanıtıldıktan sonra akıllı telefon tutkunları tarafından büyük bir ilgi ile incelenmektedir.

Galaxy Note 8 fiyatı 4999 TL olarak açıklandığı için bu telefonun fiyatı küçümsenmeyecek derecedir.Hal böyle olunca telefonu dikkatli kullanmanız ve korumanız gerekmektedir.Samsung’un resmi internet sitesinde Galaxy Note 8 aksesuarları resmi olarak duyuruldu.Daha önceki Note modellerinde olduğu gibi Note 8 modeline en yakışan (bizim tercihimiz) LED göstergeli kılıftır.Galaxy Note 8 LED göstergeli kılıf hem tasarım olarak başarılı bir şekilde telefonu koruyor, hem size bazı bildirimleri kılıfa yansıtmaktadır.Resimde de gördüğünüz gibi saati kılıfa yansıtması oldukça şık durmaktadır.Bu özellik sayesinde telefonun kapağını açmak için uğraşmayacaksınız.

Note 8 LED kılıfta sadece saat gözükmemektedir.Sizi arayan kişilere özel simgeler ekleyerek aradıklarında rahatça anlayabileceksiniz.Kılıf’ın içindeki kart bölümlerinede kartlarınızı koyarak ekstradan cüzdan taşımanıza gerek kalmayacaktır.Samsung’un resmi internet sitesinde Note 8 LED göstergeli kılıf fiyatı yazmıyor.Fakat tahminimizce orjinal kılıf olduğu için fiyatı 150-200 TL arasında olmasını bekliyoruz.

Size önerebileceğimiz diğer kılıf çeşiti: Galaxy Note 8 Clear View Kapaklı Kılıf

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Galaxy Note 8 şeffaf kılıf fiyatları (Yurtdışı)

Samsung Galaxy Note 8 şeffaf kılıf almayı düşünüyorsanız bu yazımız size ön fikir verebilir.

Samsung Galaxy Note 8 modeli resmi olarak tanıtıldıktan sonra teknoloji marketlerinde ne çok incelenen telefonlar arasında yer alıyor.Samsung reyonunda Galaxy Note 8’i incelemek isteyenler sıraya geçiyor diyebiliriz.4999 TL’lik fiyatı olduğu için inceleyenlerin çoğu düşünmek zorunda kalıyor.

Note 8 modeli yüksek fiyatlı olduğu için telefonu iyi korumaktan başka çareniz bulunmuyor.Herhangi bir kaza-kırım yaşarsanız maddi olarak sizi yıpratabilir.Galaxy Note 8’i bizim önerimiz kesinlikle kılıf ile kullanmanızdır.Galaxy Note 8 şeffaf kılıfları en çok tercih edilen tarzlardan diyebiliriz.Aliexpress’te Note 8 şeffaf kılıflar 2.98 dolar civarında gezmektedir.Tabi orjinal bir ürün değil ve Çin malı olduğunu hatırlatalım.Eğer yurtdışından sipariş verirseniz ücretsiz olarak kargo elinize ulaşacaktır.

Çin malı ürünlerin ülkemize gelmesi yaklaşık olarak 2-3 hafta sürdüğünü unutmayınız.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Galaxy Note 8 Clear View Kapaklı Kılıf

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 8 tanıtıldıktan sonra bu telefonu almak isteyenler sabırsızlıkla teknik özelliklerini incelemektedir.

Büyük ekranlı telefon kullanmayı seviyorsanız Note 8 sizin için diyebiliriz.Tabi bzı güzelliklerinde iyi bir fiyatı olmak zorundadır.Galaxy Note 8 ön sipariş alım fiyatı 4999 TL olarak açıklandı.Bu telefonu sipariş vermek istiyorsanız mecburen iyi bir koruma sağlamanız gerekmektedir.

Galaxy Note 8 kılıf çeşitleri Samsung’un resmi internet sitesinden açıklandı.Note 8 büyük ekranlı bir telefon olduğu için taşıması ve koruması diğer telefonlara göre zor olacaktır.Bildiğiniz üzere Super AMOLED ekran değişim fiyatları dudak uçuklatmaktadır.Hele bir de Galaxy Note 8’in başına böyle birşey gelirse sizi çok üzerebilir.Galaxy Note 8 için en popüler kılıf çeşitleri olarak kesinlikle Clear View kapaklı kılıfı beğenilecektir.Hem telefonu baştan aşağı koruyor hem de led ekranı kapağa yansıttığı için kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır.Ayrıca Galaxy Note 8’de bir film yada video izlemek istediğinizde bu kılıf sayesinde destekli bir tutuş açısı yakalayabiliyorsunuz.

Orjinal kılıflar ve bunun dışında tüm Galaxy Note 8 kılıf modelleri için MobilCadde.com’a da bir bakmanızı tavsiye ederiz. Her bütçeye uygun kılıf ve aksesuar çeşitlerini bu siteden temin edebilirsiniz.

Galaxy Note 8 Clear View kapaklı kılıf fiyatı resmi olarak fiyatı yazmıyor.Resmi olarak satışa çıktıktan sonra Galaxy Note 8 aksesuar fiyatları da daha net olacaktır.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Galaxy Note 8 cüzdan kılıfları heyecanla bekleniyor

Samsung’un Galaxy Note 7’de yaşadığı talihsizliklerden sonra adeta Galaxy Note 8 üzerine titriyor.Note 8’in sorunsuz olması gerekmektedir.

Neden derseniz Note 7’den sonra Note serisine karşı insanların bakış açışı değişmesi gerekmektedir.Bazı sosyal medya sitelerinde Galaxy Note 8 fiyatının Note 7 olayından sonra düşük fiyatlı gelebileceği yazıyor.Fakat bu şekilde fiyat düşüklüğüne ihtimal verilmemektedir.Galaxy Note 8 fiyatı nerden baksanız çok rahat bir şekilde 4000 TL civarlarında olacaktır.

Samsung Galaxy Note 8 bu kadar pahalı bir telefon olacağı için mecburen tam anlamıyla dikkatli kullanmanız gerekmektedir.Güvenliklerini almak için kılıf kullanmanız gerekmektedir.Şeffaf ekran koruyucu ile birlikte güzel bir kılıf ile telefonu koruyabilirsiniz.

Genellikle Note serilerinde en çok tercih edilen kılıf cüzdanlı kılıflardır.Galaxy Note 8 en az 5.7 inçlik bir ekran boyutuna sahip olacağı için cüzdanlı kılıflar çok yakışmaktadır.Galaxy Note 8 cüzdan kılıf ilanları telefon resmi olarak tanıtıldıktan sonra piyasaya çıkacaktır.