Bilim ve Teknoloji

Galaxy Note 8 cüzdan kılıfları heyecanla bekleniyor

Samsung’un Galaxy Note 7’de yaşadığı talihsizliklerden sonra adeta Galaxy Note 8 üzerine titriyor.Note 8’in sorunsuz olması gerekmektedir.

Neden derseniz Note 7’den sonra Note serisine karşı insanların bakış açışı değişmesi gerekmektedir.Bazı sosyal medya sitelerinde Galaxy Note 8 fiyatının Note 7 olayından sonra düşük fiyatlı gelebileceği yazıyor.Fakat bu şekilde fiyat düşüklüğüne ihtimal verilmemektedir.Galaxy Note 8 fiyatı nerden baksanız çok rahat bir şekilde 4000 TL civarlarında olacaktır.

Samsung Galaxy Note 8 bu kadar pahalı bir telefon olacağı için mecburen tam anlamıyla dikkatli kullanmanız gerekmektedir.Güvenliklerini almak için kılıf kullanmanız gerekmektedir.Şeffaf ekran koruyucu ile birlikte güzel bir kılıf ile telefonu koruyabilirsiniz.

Genellikle Note serilerinde en çok tercih edilen kılıf cüzdanlı kılıflardır.Galaxy Note 8 en az 5.7 inçlik bir ekran boyutuna sahip olacağı için cüzdanlı kılıflar çok yakışmaktadır.Galaxy Note 8 cüzdan kılıf ilanları telefon resmi olarak tanıtıldıktan sonra piyasaya çıkacaktır.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu