Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Note 5 ekran kapalıyken yazı nasıl yazılır (Screen off memo)

Samsung Galaxy Note 5 ekran kapalıyken note nasıl alabilirim diyorsanız doğru yerdesiniz.

screen off memo

Akıllı telefon sektöründe önemli bir yere sahip olan Samsung’un note serisinin son amiral gemisi modeli olan Galaxy Note 5’de çok güzel bir özellik olduğunu biliyor musunuz? İlk defa Galaxy Note 5’de Screen off memo özelliği yer almaktadır.Peki Screen off memo ne işe yarıyor?

Screen off memo özelliği yani ekran kapalıyken not alma özelliği size sunmaktadır.Telefonunuz cebinizde duruyor ve acil not almanız gerekiyor.S Pen’i çıkardığınızda telefon otomatik olarak not almayı aktif hale getiriyor.Notunuzu alıyorsunuz ve S Pen’i tekrar yerine taktığınızda otomatik olarak yazdığınız not kaydediliyor.

Eğer Note 5 kullanıcısı iseniz kesinlikle bu özelliği kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Screen off memo özelliği nasıl aktif edilir

Ekranı açmadan ekrana yazarak hızlıca notlar oluşturabilirsiniz. Bu özelliği etkinleştirmek için Uygulamalar ekranında,Ayarlar→S Pen üzerine dokunun ve ardından Ekran kapalı notu tuşuna dokunarak etkinleştirin.
Ekran kapalıyken, S Pen’i çıkarın ve bir not yazın. KAYDET üzerine dokunun ya da S Pen‘i yuvasına geri sokun. Böylece not S Not’a kaydedilecektir.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Galaxy note 5 kullananlar kulübü

Galaxy note 5 kullananlar kulübü sayfası oluşturuyoruz.

note 5 kulübü

Bir kullanıcımız Samsung galaxy note 5 için ön sipariş alımında bulunduğunu ve teknoscrool.com’da galaxy note 5 kullananlar kulübü başlıklı bir sayfasının olmasını istemiştir.Bu sayfa sayesinde galaxy note 5 hakkında yorumlar,sorunlar ve görüşleri paylaşacağınız ve başkalarındanda fikirler almak istediğini yazmıştır.

Galaxy note 5 kullananlar kulübü sayfamızda sizlerden gelecek güzel yorumlar bekliyoruz. Note 5 bilinmeyen özellikleri ve inceliklerinide yorum olarak gönderebilirsiniz.