Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

LG G4C yorumları neler?

LG G4C Özellikleri nasıl?

lg4c yorumları

Cihazda yer alan Snapdragon 410 işlemcinin yanında aynı zamanda Adreno 306 grafik işlemci kullanılmış. Cihaz 1 GB RAM ile 8 GB depolama alanına sahip. Dahili depolama kısmını microSD kartla artırabilirsiniz.

Ekran 5 inç ebatlarında ve 720p çözünürlüğe sahip. IPS ekranının oldukça başarılı olduğunu söylemekte fayda var. Ön kamere 5, arka kameras ise 8 megapiksel olan telefonun bataryası en beğenilen özelliklerin başında bulunuyor. 2540 mAh’lık bataryası bulunan cihazın güç kaynağı oldukça kuvvetli. Telefonun kalınlığı 10.2 mm.

Telefonun eksi yönlerini sıralayacak olursak; diğer telefonlara göre biraz daha kalın görünüyor. 1 GB RAM özelliği ve 8 GB depolama alanı ile yetersiz kalıyor. Telefonun en iyi özelliği uzun süre dayanan pil ömrü. Cihazın fiyatı ise; 899 lira

Kategoriler
Android Haberleri Bilim ve Teknoloji

LG G4c Resmi Olarak Duyuruldu

LG G4c Resmi Olarak Duyuruldu

LG G4c

Güney Kore’nin teknoloji ürünleri tedarikçisi olarak Samsung ile beraber piyasada etkin rol oynadığı ifade edilen LG firmasından LG G4 modelinin tanıtımının ardından LG G4c modeline ilişkin bir bilgilendirme yapıldı.

LG G4 Stylus ve LG G4c modellerinin duyurusunu gerçekleştiren LG firması ürünlerin piyasaya çıkış tarihleri ve satış fiyatlarına ilişkin bilgi vermezken LG G4c modeline ilişkin teknik özellikler hakkında bilgi verildi.

1280*720 piksel ekran çözünürlüğü ile kullanıcı karşısına çıkacağı ifade edilen LG G4c modelinin 5″ dokunmatik ekran ile satışa sunulacağı belirtilirken Android 5.0 Lollipop işletim sistemi ile raflardaki yerini alacağı değerlendirmesi yapıldı. 8 Gigabyte veri depolama alanının yanı sıra 1 GB sistem belleği ile dikkatleri çeken cihazın orta segment kullanıcılar için ideal bir model olduğu ifade edilirken cihazın arka tarafında bulunan 8 MP ve ön tarafında yer alan 5 MP ön kamera dikkatleri çekiyor.

Cihazın 2.540mAh batarya ile kullanıcıları ile buluşacağı ifade edilirken 3G LTE 802.11 Wifi, özelliklerinin yanında dört çekirdekli 1.2 Ghz işlemciye sahip bir model işlemci ile satışa çıkacağı değerlendirmesi yapıldı. Cihazın Gri, Beyaz ve Altın renk seçenekleri ile piyasaya giriş yapacağı değerlendirmesi yapılırken satış fiyatı ve satış tarihine ilişkin henüz kesinleşmiş bir bilgi bulunmuyor.