Kategoriler
Apple iOS Haberleri

iPhone 6 kurşun geçirir mi?

Youtube.com’da akıllı telefonlara yapılan ilginç testler yayılmaya devam ediyor.Bunların arasında en dikkat çeken bir test ise sizleri hayrete düşürecek.

Techrax ekibi kutusundan yeni çıkmış bir iPhone 6’yı kurşun testine sokuyor.Yaklaşık 30 cm mesafeden tek el telefona ateş ediliyor.Bir çok kişi kurşun geçmeyebilir diye düşünebilir fakat beklenen olmuyor.Telefonu delip geçen mermi telefonun arkasını dağıtıyor.

iPhone 6 kurşun geçirmez özelliği bulunmuyor.

21

Kategoriler
Apple iOS Haberleri

Iphone 6 Simgeleri Nasıl Değiştirilir

Iphone 6 Simgeleri Nasıl Değiştirilir?

iphone 6 simgeleri

Kullanmakta olduğunuz Iphone, Ipad Touch veya Ipad cihazlarındaki simge özelliklerinden sıkılmış olabilirsiniz. Simgeleri kolay bir şekilde özelleştirebilmek için güzel bir uygulama yükleyerek cihazınızı sıkıcı görünümünden kurtarabilirsiniz.

App Store mağazasonda yer alan ve küçük bir ücret karşılığı alabileceğiniz uygulama ile Iphone simgelerini kolaylıkla değiştirebileceksiniz. İndirmeniz gereken uygulamanın adı ‘lconical’. Bu uygulama sadece simge değişiklikleri yapmakla da kalmıyor. Aynı zamanda çabuk erişebileceğiniz kısayollar eklemenizede imkan tanıyor.

Kategoriler
Apple iOS Haberleri

Iphone 6 / Iphone 6 Plus Wi-Fi Problem ve Çözümü

Iphone 6 / Iphone 6 Plus Wi-Fi Problem ve Çözümü

plus

Akıllı telefonlarda en sık kullanılan özelliklerden biride Wi-Fi özelliği. Bu özellik sayesinde rahat bir şekilde internete bağlanabiliyor ve itediğiniz bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Iphone 6 ile Iphone 6 Plusta Wi-Fi problemi yaşayan kullanıcılar için ufak bir yazı hazırladık. Wi-Fi problemini tamamen çözmek için size etkili bir yöntem vereceğiz.

Wi-Fi moduna Bağlanıldı yazısı çıkmasına rağmen bir türlü internete girmeyi başaramadıysanız önce Ayarlar-Genel-Sıfırla-Ağ ayarlarını sıfırla kısmına gelin. Yaptığınız işlemden sonra cihazınızı tekrar başlatın. Sorunun düzelip düzelmediğini kontrol edin. Sorununuz hala aynı şekilde ise; Ayarlar-Gizlilik-Konum Servisleri-Sistem Servislerine girin. Cihazı tekrar başlatın. Probleminizi bir kez daha kontrol edin.